لیگ برتر تعلیق تمام مسابقات تا آوریل 3 با توجه به شیوع کروناویروس

در لیگ برتر به حالت تعلیق در تمام مسابقات حداقل تا آوریل 3 با هدف به بعد reschedule وسایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اخبار اعلام شد پس از اورژانس سهامداران برگزار شد و در روز جمعه.

“پس از جلسه سهامداران [جمعه] آن را به اتفاق آرا تصمیم به تعلیق لیگ برتر انگلیس با هدف بازگشت در 4 مارس, موضوع مشاوره پزشکی و شرایط در آن زمان”لیگ برتر بیانیه منتشر شده در جمعه بخوانید.

در این بیانیه همچنین تایید کرد که لیگ برتر “هدف این است که برای برنامه ریزی مجدد آواره وسایل” هنگامی که وسایل رزومه.

جلسه اضطراری نامیده می شد به جای روز جمعه برای تصمیم گیری در عمل برای جلوگیری از گسترش عفونت به دنبال اخبار آرسنال Mikel Arteta تایید شد به عنوان تست مثبت برای COVID19.

در روز لیگ, آمار و ارقام, تشکیل, تعدادی از باشگاه ها با بازیکنان در انزوا افزایش یافته بود به پنج.

ادامه مطلب: آرسنال Arteta تست مثبت برای Covid-19 وادار تیم فوتبال را به خود انزوا

خطر عفونت کروناویروس در سراسر لیگ برتر شد از همه واقعی تر پس از اخبار ظهور در روز پنج شنبه از Arteta مثبت تست. کل آرسنال اولین تیم به همراه کارکنان که تا به حال در تماس با Arteta شد و پس از آن قرار می گیرد به خود انزوا.

بعد چلسی starlet کلوم Hudson-Odoi گزارش شده به عنوان تست مثبت تحریک یکسان اقدامات پیشگیرانه در باشگاه خود را.

همچنین در rt.com یوفا تعلیق تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات با توجه به کروناویروس

روز قبل از آن شهر لستر مدیر برندان راجرز گزارش سه نفر از اعضای خود را در حال پخش کارکنان نشان دادن علائم بیماری و منچستر سیتی را بنیامین Mendy قرار داده شده خود را در قرنطینه زیر یک عضو خانواده را بستری شدن در بیمارستان.

ساعت قبل از لیگ برتر تصمیم اورتون اعلام کرد کل تیم اول خواهد بود خود را منزوی پس از اولین بازیکنان تیم نشان داد نشانه هایی از علائم کروناویروس, اگر چه آنها گزارش شده بدون تایید موارد است.

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت که او آرزو “سریع بهبود” به Arteta و انگلستان بین المللی Hudson-Odoi و همچنین تمام کسانی که تحت تاثیر این ویروس.

“در این وضعیت بی سابقه ای ما در حال همکاری نزدیک با باشگاه های ما, دولت, فا و EFL و می توانید همه اطمینان از سلامت و رفاه از بازیکنان کارکنان و حامیان اولویت ما,” او گفت:.

ارشد آمار و ارقام به حال محکوم لیگ برتر عدم اقدام در زمانی که همتایان اروپایی بودند در نظر گرفتن اقدامات سختگیرانه و بلافاصله تعلیق وسایل.

روز جمعه همه فوتبال برتر لیگ های اروپایی در حال حاضر اعلام کرد تغییرات; در ایتالیا, سری آ معلق شده بود با این کشور در حال حاضر در lockdown; در اسپانیا, فوتبال برتر دو بخش متوقف شد برای حداقل دو هفته و آلمان بوندسلیگا شد و در روز جمعه تا زمانی که تا زمانی که حداقل 2 آوریل.

همچنین در rt.com اسپانیا لالیگا به حالت تعلیق به مدت دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی