لیگ برتر پرداخت قطع برنامه ‘مخل به NHS’


Liverpool and Manchester City

حرفه ای بازیکنان فوتبال’ انجمن می گوید: طرح های پیشنهادی برای 30% کاهش پرداخت برای لیگ برتر بازیکنان خواهد بود “مخل به ما NHS”.

این PFA نیز نامیده می شود در لیگ به خود را افزایش می دهد £20m خیریه تعهد است.

دولت گفته است که “نگران” آنچه آن را به نام “اختلافات”.

لیگ می خواهد بازیکنان را 30% حقوق و دستمزد برش به منظور حفاظت از مشاغل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما این اتحادیه می گوید که برابر با بیش از £500 متر در دستمزد کاهش و از دست دادن در مالیات سهم بیش از £200 متر به دولت انگلستان.

این اتحادیه همچنین سوال وزیر بهداشت مت هنکاک انتقاد از بازیکنان فوتبال’ حقوق در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

“چه اثر کند و این از دست دادن درآمد برای دولت به معنای NHS? کردند.” “این در نظر گرفته شده در لیگ برتر پیشنهاد و آیا وزیر بهداشت این عامل در زمانی که درخواست بازیکنان برای گرفتن حقوق برش؟”

الیور Dowden, وزیر امور خارجه, برای, دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش در توئیتر خود نوشت: “نگران نوبه خود از فوتبال ایران گرفته اند…مردم نمی خواهید برای دیدن اختلافات در ورزش ملی ما در زمان بحران.

“فوتبال باید نقش خود را به نشان می دهد که این ورزش را درک فشارهای پایین تر از آن پرداخت کارکنان جوامع و طرفداران ،

  • لیورپول کردند برخی از عدم پخش کارکنان
  • آنچه که هر باشگاه لیگ برتر در پرداخت ؟

این PFA گفت: تمام لیگ برتر بازیکنان “را بازی بخشی خود را در ساخت قابل توجه کمک های مالی در این بی سابقه ای از زمان”.

مدیر انگلستان گرت سوتگیت گزارش شده است که ساخته شده یک ژست با توافق 30% کاهش پرداخت اگر چه فدراسیون فوتبال کاهش یافته است به تایید پرسید که BBC Sport.

بالا پرواز حرفه ای شده اند در آینده تحت فشار افزایش به یک قطره در پرداخت به خصوص با پنج باشگاه لیگ برتر – لیورپول, نیوکاسل تاتنهام, Bournemouth و نوریچ – در حال حاضر با قرار دادن برخی از عدم پخش کارکنان در مرخصی مرخصی استعلاجی تحت حکومت coronavirus کار احتباس طرح.

با این حال باشگاه های خود هستند و درک نگرانی های مالی با برنلی گفت: آنها آنها در مواجه با کمبود £50 متر اگر فصل لیگ برتر شد.

برایتون اجرایی پل باربر در عین حال گفت: در لیگ برتر نمی شد نادیده گرفتن گرفتاری های کلی جمعیت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این PFA بیانیه آمد ساعت پس از یک کنفرانس تلفنی با لیگ برتر و لیگ مديران انجمن (LMA), مديران, اتحادیه اروپا برای بحث در مورد دستمزد قطع برنامه های.

شنبه در تماس با آن برجسته برتر لیگ ارائه دستمزد برش طرح منعقد شد در کمتر از یک ساعت با هیچ توافق رسیده است.

در لیگ برتر است نه موظف به تصمیم گیری در کاهش دستمزد به عنوان آن را به توافق با این بازیکنان و مربیان است. باشگاه ها و بازیکنان در حال حاضر به بحث در مورد طرح ها مجموعه ای به رفتن به هفته آینده.

به عنوان بخشی از طرح های لیگ برتر خواهد پیشرفت £125m بود به فوتبال انگلیسی لیگ برتر (EFL) و لیگ ملی و به 20m پوند نسبت به بیمه خدمات درمانی.

این PFA می گوید خوشحال است برای ادامه مذاکرات با, لیگ برتر, اگر چه آن افزود: “£20m خوش است اما به اعتقاد ما می تواند آن را به مراتب بزرگتر است.

“به زبان انگليسی است و در پیشبرد. آن را کمک cashflow در فوری اما فوتبال نیاز به پیدا کردن یک راه برای افزایش بودجه به زبان انگليسی و غیر لیگ باشگاه در دراز مدت.

“بسیاری از باشگاه ها نیاز به افزایش بودجه فقط برای زنده ماندن. ما معتقدیم در فوتبال ما هرم و دوباره استرس نیاز به همبستگی بین تمام باشگاه است.

“رفتن به جلو ما در حال همکاری با یکدیگر برای پیدا کردن یک راه حل است که خواهد شد به طور مداوم بررسی به منظور ارزیابی شرایط Covid-19 بحران است.

“بازیکنان آگاه است که به عنوان پایه کارکنان ترکیب مالیات بر حقوق خود است که سهم قابل توجهی را به بودجه ضروری خدمات عمومی – که به ویژه مهم در این زمان است.”

در روز شنبه در کنفرانس های لیگ برتر هشدار داد که آن چهره £762m مالی مجازات اگر فصل نمی رزومه و رسانههای خواستار بازپرداخت در بازی های آنها را نمی تواند نشان دهد.

آن اضافه شده است که صدها میلیون پوند می تواند از دست رفته در حمایت و matchday درآمد به دلیل فصل متوقف شده است که این کمپین را تقریبا به طور قطع توان در پشت درهای بسته و اگر آن را از سر گرفته است.

صحبت به BBC Radio 5 Live, انگلستان مدافع دنی رز در وام در نیوکاسل از تاتنهام – گفت که لیگ برتر بازیکنان زیادی شد به بخشی از حقوق خود را برای کمک به علل خوب اما احساس خود را “پشت دیوار” با توجه به فشار آنها مواجه شده بودم به قبول کاهش است.

کاپیتان باشگاه های لیگ برتر به رهبری لیورپول جردن هندرسون شده در مذاکرات بیش از یک برنامه را به کمک های خیریه.

“ما مرتب کردن بر اساس احساس می کنید که پشت ما هستند و در برابر دیوار. صحبت شد که تا به حال قبل از اینکه افراد خارج از فوتبال شد, اظهار نظر” رز گفت: جمعه فوتبال اجتماعی است.

“من در تلفن به جردن هندرسون و او را در حال کار بسیار سخت به آمده تا با چیزی.

“این نه تنها مورد نیاز برای افرادی که درگیر در فوتبال برای گفتن فوتبالیست چه باید بکنند با پول خود را. که من پیدا کردم که خیلی عجیب و غریب است.”

لیگ برتر کاهش یافته است به نظر در PFA بیانیه.

‘یک بحران بی سابقه ای’ – تجزیه و تحلیل

دن Roan, BBC, ورزشی, ویرایشگر,

به ندرت بين لیگ برتر را ستاره و کارفرمایان بوده است به طوری که شکننده است. در یک بحران بی سابقه این کشور فوتبالیست برتر پیدا کرده اند صدای خود را مانند قبل از هرگز تشدید قدر یک ردیف بیش از پول و تهدید به پاره از ورزش جدا در راه دیده نمی شود پس از این تهدید بازیکنان اعتصاب در سال 2001 است.

امشب قابل توجه بیانیه نشان دهنده تلاش بازیکنان و ترجمه برای رفتن در حالت تهاجمی در برابر نه تنها در باشگاه های خود را, اما همچنین منتقدان از جمله حتی دولت است.

آنها استدلال می کنند که باشگاه’ پیشنهاد 30% کاهش در دستمزد خواهد بود ضد تولیدی و مخل به بیمه خدمات درمانی به دلیل کاهش در مالیات بر درآمد آن را در.

آنها همچنین نشان می دهد که لیگ برتر می تواند راه سخاوتمندانه تر وقتی که می آید به کمک های خود به زبان انگليسی باشگاه و به موسسه خیریه.

لیگ برتر امیدوار بود امروز کنفرانس تلفنی خواهد متقاعد کردن بازیکنان از نیاز به پذیرش قطع پرداخت که بسیاری از سیاستمداران و اعضای عمومی را خواستار شده است ،

به نظر می رسد که امید ثابت شده است ساده و بی تکلف با این حال و با حذف تنش بین دو طرف مذاکرات در حال حاضر به گسترش به هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de