لیگ برتر فوتبال بود در روز شنبه اما نه به عنوان ما آن را می دانم


BBC pundits ahead of Bournemouth v Crystal Palace on the BBC

لیگ برتر فوتبال بود این شنبه برای اولین بار پس از 7 مارس اما چگونه ما آن را می دانم.

با طرفداران مجاز به شرکت وجود دارد از دست دادن معمول آخر هفته, فوتبال, آداب رفتن به میخانه, ملاقات با شخص مطابقت را برانگیخت و خوردن پای در می ایستد.

اما حتی از خانه متفاوت بود.

چهار پشت به پشت ها در تلویزیون – از جمله برایتون 2-1 پیروزی بر آرسنال در 15:00 BST است که معمولا زمانی که هیچ لیگ برتر بازی ها در دسترس هستند به تماشای در یک شنبه.

و به درپوش آن همه خاموش, BBC One پخش برای اولین بار در لیگ برتر بازی در کانال تلویزیون را در تاریخ به عنوان کریستال پالاس برنده در بورنموث در اواخر kick-off.

  • چگونه به تماشا و گوش دادن به PL بازگشت
  • کاخ ضرب و شتم بورنموث در تاریخی BBC لیگ برتر بازی
  • بطور منظم احساس روز شنبه لیگ برتر اکشن
  • لیگ برتر بازگشت

آشنایی در آشنا بار

آن را یک گام به ناشناخته در بیشتر راه بیش از یک با اواخر kick-off.

نه تنها این اول زندگی بالا مبارزه با بازی در بی بی سی از سال 1988 اما همچنین اولین بازی زنده پخش شده است تا در تولید و پس از این مستند.

در نتیجه رسانه های اجتماعی وزوز شد با نظرات کنجکاو فوتبال طرفداران مشتاق به دیدن چگونه لیگ برتر فوتبال در بی بی سی را نگاه کنید.

Get Involved tweet

وجود دارد مقدار زیادی در مورد آن است که آشنا بود – مسابقه از روز تم برای معرفی پوشش و پس از آن چهره های آشنا از گری است و من ایان رایت و آلن شیرر در استودیو.

و پس از آن وجود دارد چیزهایی به ما یادآوری می کنند که هر چند این فوتبال است کمی متفاوت به چگونه آن را در ماه مارس بود…

وجود دارد مصنوعی جمعیت صداهای در حال پخش به اضافه کردن یک بیت از فضای…

Tweet about fake crowd noises on the BBC

… به صورت آنلاین سازمان دیده بان حزب – که در آن طرفداران بالا و پایین کشور می آیند با هم حاضر به تماشای بازی…

MOTDx watchalong

… به روی هاجسون را مستند ،

Crystal Palace boss Roy Hodgson

Roy Hodgson tweet

شنبه دیگر غیر معمول مناظر…

در ضمن قبل از واتفورد دراماتیک قرعه کشی با لستر کسی تا به حال قرار داده شده در صورت ماسک بر روی یک مجسمه سابق انگلستان مدیر گراهام تیلور در خارج از محل اقامت خلیفه جاده ها است.

Graham Taylor

آن شده است می تواند یکی از طرفداران تماشای بازی (اجتماعی-فاصله از طرفداران دیگر) بر روی صفحه نمایش تلویزیون در یک کافه محلی در نزدیکی ورزشگاه…

Fans watching the game in a cafe near Watford's stadium

اما آنها تنها کسانی نیستند که از تماشای فوتبال در تلویزیون صفحه نمایش با اجتماعی فاصله اقدامات در محل. بزرگ سیاه و سفید دیک بازی این روز تیم نیز در نشست های مختلف مبل ها.

Match of the Day team

و در زمین همه چیز را تغییر داده اند – این قانون جدید که اجازه می دهد تا پنج تعویض می شود ساخته شده است اما تنها در سه نوبت در طول بازی به نظر می رسید به علت سردرگمی برای آرسنال Mikel Arteta.

BBC Sport live text

کمبود وسایل رفاهی خانه

مدیران و بازیکنان صحبت در مورد چه مقدار از آنها به دست یک جمعیت در استادیوم ها و رفتن با نتایج تا کنون – فقدان صفحه اصلی پشتیبانی به نظر می رسد به داشتن نفوذ بر نتیجه مسابقات.

تنها یکی از چهار لیگ برتر بازی ها در روز شنبه به پایان رسید با یک خانه برنده – برایتون پیروزی بر آرسنال در حالی که در مسابقات قهرمانی آن بود و حتی bleaker برای میزبان با تنها یکی از 10 بازی در خانه برنده شوید. شش نفر از کسانی که 10 مسابقات به پایان رسید در یک دور پیروزی است.

در مجموع فقط سه نفر از 18 لیگ برتر و قهرمانی بازی های که انجام شده است از آنجا که فصل بود دوباره با پایان برد برای میزبان.

بسیار برای صفحه اصلی استفاده…

چگونه شما واکنش نشان داد و به این روز در رسانه های اجتماعی

Dylan Walsh: برای اولین بار در زندگی من من به تماشای لیگ برتر فوتبال در تمام طول روز و از نظر قانونی در تلویزیون بریتانیا. هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن روز که در آن یک 3pm بازی روز شنبه خواهد بود نشان داده شده در تلویزیون زندگی می کنند.

راس McHugh: این احساس عجیب و غریب, تماشای لیگ فوتبال در تلویزیون در 3 بعدازظهر روز شنبه.

لوک ریس: 3 بعدازظهر شروع نشان داده شده در تلویزیون زندگی می کنند در انگلستان و PL فوتبال در بی بی سی. این یک جنون.

Nettie: PL فوتبال در بی بی سی یک 3pm کیکآف در تلویزیون در این کشور بازی اتفاق می افتد در. چه کسی می توانست باور چنین چیزهایی اتفاق می افتد.

Haydn فاکس: زنده فوتبال در بی بی سی یکی است. شما را دوست دارم به آن را ببینید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de