باشگاه های لیگ برتر اجازه داده می شود پنج subs & نه روی نیمکت به عنوان باشگاه های ترس آسیب & از دست دادن ستاره به کروناویروس قرنطينه

لیگ برتر انگلیس تایید کرده است که تعدادی از تعویض هر طرف اجازه خواهد داشت در طول بازی افزایش خواهد یافت و از سه تا پنج نفر در تلاش برای کاهش فشار به باشگاه نگاه کنید به کامل فصل در ماه های ژوئن و ژوئیه.

باشگاه اجازه خواهد داشت به جای پنج بازیکن در سراسر سه تعویض ویندوز در تلاش برای کاهش نگرانی های بیش از خطر صدمات در سراسر جوخه های که تا به حال کمتر از سه هفته آموزش کامل در هنگام رقابت رزومه پس از یک تعلیق بیش از سه ماه در تاریخ 17 ژوئن.

مربیان را نگران کرده است و مطالعات نشان داده اند یک افزایش مشخص در بازیکنان تجربه مسائل مربوط به تناسب اندام در بوندسلیگا که شد اول لیگ برتر در اروپا به سر که آن را بازگشت در اواسط ماه مه اما شاهد افزایش از فصل متوسط 0.27 آسيب در هر مسابقه افزایش 0.88 در اولین دور از بازی ها پس از راه اندازی مجدد.

جوخه های در حال مواجهه با یک برنامه گیج کننده برای تکمیل فصل و می تواند به خطر بیافتد توسط بازیکنان در حال حرکت به قرنطینه باید بازیکنان خود را داشت به گرفتار COVID-19 در طول دوره از تست های انجام شده هر هفته باقی مانده از مبارزات انتخاباتی.

همچنین در rt.com خطرات به بازیکنان, سلامت, طرفداران در خارج از استادیوم های مالی و فشار از کارفرمایان: نگرانی سایه فوتبال به عنوان بیشتر لیگ بازگشت

در حالی که باشگاه با جوخه های کوچکتر می تواند خود را با استفاده بیشتر از بازیکنان جوانی را به عنوان بخشی از قوانین است که همچنین اجازه خواهد داد که نه جایگزین به نام برای هر بازی خود را بزرگتر از همتایان با قدرت بیشتر در عمق مسلما به نفع ایستاده از قادر بودن به معرفی بازیکنان گران تر.

در ماه ژانویه قهرمان منچستر سیتی قادر به نام ستاره نکردم لیست جایگزین های با ارزش کل حدود 457 میلیون آنها به عنوان خرد سقوط-تهدید استون ویلا 6-1 در ویلا پارک – و آنها به احتمال زیاد به پیش افتادن از آن وسیع مجموع در حال حاضر که آنها می توانید نام دو فوق العاده بازیکنان در رزرو.

در مقابل, لیگ برتر تازه واردان شفیلد یونایتد با ارزش ترین نیمکت در نیمه اول از فصل هزینه کمی بیش از 26 میلیون دلار است که امثال شهرستان رهبران لیگ لیورپول و مگا spenders منچستر یونایتد را در نظر پول جیب در زمینه معمول خود را عجیب sprees.

همچنین در rt.com لیگ برتر به بازگشت در تاریخ 17 ژوئن به عنوان حاکم شانزه منچستر سیتی چهره آرسنال پس از سه ماه مستند

برخی از حامیان استدلال کرد که قوانین خواهد بود برای مدیران در هر دو dugouts و اجازه می دهد بیشتر به بازیکنان جوان به طور بالقوه به دست آوردن تجربه اما دیگران سوال که آیا یکی از دلایل کلیدی داده شده برای از سرگیری فصل – حفاظت از یکپارچگی از رقابت خواهد بود در هم شکسته با تغییر قوانین برای بستن دو ماه.

“من که آن را به گرمترین زمان از سال و بازیکنان نمی تواند به طور کامل مناسب است اما کمی مسخره به تغییر قوانین بخشی از راه را از طریق یک فصل” گفت: یکی.

“چگونه می توان این اجازه؟” یکی دیگر از خواسته اشاره به احتمال شکست از دست دادن یک سیما فرصت با بازی خانه بازی در شرایطی از طرفداران.

“مطمئنا آن را می سازد مسخره از فصل یک نمایشگاه در سطح زمین بازی. آن را در حال حاضر مشکوک با بازی در پشت درهای بسته در حال حاضر آن را حتی همان قوانین است.”

بازیکنان و کادر درمانی شده اند و بیشتر متمرکز بر روی تناسب اندام مزایای ارائه شده توسط قوانین جدید در زمانی که در تماس با فیزیوتراپیست ها شده است کاهش می یابد.

همچنین در rt.com بر روی سنگ ها: عربستان-بودجه تصاحب نیوکاسل در شک و تردید به سازمان تجارت جهانی گزارش لینک های دولت های خلیج فارس به دزدان دریایی عملیات تلویزیون

“ما فقط 15 دقیقه از درمان پس از آموزش” گفت: در جام جهانی برنده آرسنال گفتن چلسی در مورد آماده سازی خود به عنوان یکی از بازیکنان در این باشگاه و تیم ملی.

“عضلات فشار و شکوه و شکایت کردن اما ما احترام به قوانین از دولت و لیگ برتر. من اعتراف کنم که اگر من می توانستم بیشتر مراقبت و درمان به نگاه پس از آن بهتر خواهد بود.

“برای همه در حال اجرا به تنهایی هیچ چیز جایگزین بودن در زمین – جهت تغییرات شتاب stop-and-go حرکت می کند.

همچنین در rt.com Liverpool v اتلتیکو مادرید لیگ قهرمانان اروپا مطابقت ‘مربوط به 41 اضافی Covid-19 مرگ و میر,’ مطالعه جدید می گوید

“تقریبا همه هم تیمی هایم کردم تاول و پس از از سرگیری آموزش اما این شادی خالص به پشت روی زمین است.”

پیشرو آسیب تحلیلگر بن steven parkes پیشنهاد کرد که بازیکن می تواند با استفاده از آب سرد غوطه ور شدن در فشرده سازی و تحریک الکتریکی آنها به عنوان تلاش برای جلوگیری از آسیب های غیر ضروری در غیاب ماساژ.

“با توجه به شدت از این جلسات انتظار می رود خستگی حاد است که اگر به درستی مدیریت شود می تواند منجر به خستگی مزمن” او پیش بینی کرد.

همچنین در rt.com یکی از مهمترین دوره های تست در باشگاه تاریخچه’: منچستر یونایتد تایید بدهی $525 میلیون در میان coronavirus بحران

بهبود استراتژی را متناسب درآمده است. خستگی یک عامل خطر برای آسیب های بدون تماس. تغذیه و هیدراتاسیون و خواب می تواند خود موفق.”

باشگاه نیز موافقت کرد که به موجب ناراحتی گزاره خنثی سالن استفاده می شود باید آن را لازم برای برخی از مسابقات دامن زدن به شایعاتی که در بازی که در آن لیورپول می تواند خود را برنده عنوان برای اولین بار در 30 سال می تواند نقل مکان کرد و دور از خود آنفیلد خانه که در آن خطر وجود دارد از حامیان جمع آوری به جشن می گیرند.

محلی خوشه در موارد مثبت coronavirus امکان پذیر می تواند منجر به مسابقات در حال نقل مکان به خارج از مناطق خاص هر چند که گزینه بوده است نه اعمال در آلمان است که دیده می شود به عنوان یک testbed برای بازگشت از لیگ های دیگر.

همچنین در rt.com ‘نگرانی های مناسب در سراسر هیئت مدیره’: لیگ برتر مهاجم صحبت می کند به عنوان لیگ برتر را اعلام کرد بازگشت به آموزش (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de