درنده یا شوخی? ‘Black Lives Matter’ podcaster سفارشات را بر روی زانو های خود را & عذرخواهی امتیاز سفید

یک مرد ادعا به کار برای زندگی مهم نیست فیلم برداری خود را accosting یک زن در خیابان در شهر نیویورک سفارش او را به زانو زدن و عذرخواهی, سفید خود را امتیاز. او انطباق اینترنت بینی feverishly.

در حالی که آن را بسیار روشن فیلمبردار نیست در واقع “کار برای زندگی مهم نیست“–او ادعا کرد که فرستاده شده توسط خود را “مدیر عامل شرکت” و BLM ندارد مدیر عامل – بقیه کلیپ که دیده شده است بیش از 1.4 میلیون بار بود که به تفسیر باز است. شد این زن فقط بازی همراه ؟ باور نکردنی ساده لوح ؟ واقعا وحشت زده?

در حالی که آن را دشوار است به خواندن چهرۀ او با توجه به فولاد ماسک او پوشیده بود و این واقعیت است که سر او اغلب از قاب سفید به نظر می رسد به واکنش نشان می دهند با ترس به ظاهر ناگهانی فیلمبرداری که زد در سراسر خیابان به او را متوقف کند. اما او سریع خود را به دنبال دستورالعمل زانو زدن در پیاده رو تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او پرسید. او ادعا کرد به تلاش برای پیدا کردن “حق عبارت” برای عذرخواهی و حتی از او تشکر کرد قبل از عجله کردن – حتی پس از او با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “اردک دونالد.”

برخی از بینندگان بوی موش نشان می دهد آن را “بیش از حد اسکریپت درست باشد.

دیگران آن را در بر داشت نگران کننده شده بود واقعا ترس – یا از فیلمبرداری و یا از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر او حاضر به دنبال سفارشات و فیلم از برخورد was posted آنلاین.

وجود دارد مقدار زیادی از مسخره کارگردانی در زن.

یک چند به نظر می رسید واقعا بر این باورند که انسان از پل بودند و بر این اساس خشم.

در سمت تلنگر, برخی فکر می کردم قصد این بود که به اهریمن جلوه دادن BLM و افزایش بیشتر تنش های نژادی که در حال حاضر بالا سوار پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته است.

کلیپ گرفته شده از یک دیگر livestreamed پادکست توسط کاربر یوتیوب “صاف سانچز” که در واقع accost تصادفی عبور و مرور در پایین منهتن روز یکشنبه پس از حضور در یک اعتراض در اتحادیه مربع است. او معتقد چند زن سفید برای متوقف کردن و زانو زدن در پیاده رو به خاطر absolving خود را از امتیاز سفید.

تظاهرات صدها نفر از شهرهای آمریکا از جمله نیویورک – باید قطبی این کشور با اکثر رسانه ها تمرکز بر روی آن تظاهرات که انحطاط به خشونت و غارت اغلب موجب سنگین دست پلیس پاسخ. سیاستمداران و پلیس و معترضان به طور یکسان همچنین با اشاره به پرداخت تحریک به عنوان محرکین از خشونت و تخریب اموال.

همچنین در rt.com بر روی یک زانو ، سفید توبه بیش از نژادپرستی و جورج فلوید قتل فرو اعماق جدید از piousness و pointlessness

شوخی ممکن است الهام گرفته شده اند ویروسی تصویری از یک هوستون خدمات کلیسا که در آن کشیش تقسیم گله خود را با نژاد و دستور سفید نمازگزاران را به زانو و التماس بخشش برای “سال از تعصب و نژادپرستی است.” فیلم برداری در روز یکشنبه کلیپ بی قراری بسیاری از کسانی که آن را دیدم و هر چند دیگران تمجید و ستایش از آن به عنوان یک نمایش از “مسیحیت واقعی.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de