دستور کار عملی: لاوروف تورهای آمریکای لاتین برای تقویت همکاری به رغم واشنگتن

وزیر امور خارجه روسیه سه روز از سفر خود به آمریکای لاتین است باعث واکنش های عصبی در ایالات متحده, که در آن فرض بر این است به عنوان بخشی از یک ضد آمریکایی در دستور کار حتی اگر مسکو مشروع منافع اقتصادی در منطقه است.

در طول سفر است که آغاز شده در چهارشنبه سرگئی لاوروف قرار است به پرداخت یک روزه بازدید از کوبا و مکزیک و ونزوئلا – تنظیم زبان wagging در واشنگتن است.

تپه مارک, کل سفر یک “حمایت” برای رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, چه کسی به رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فقط اعلام یک “دیکتاتور” در حالی که ارائه پشتیبانی به خود اعلام کرد “رهبر موقت” خوان Guaido.

حتی انتخاب شده insinuated که لاوروف شد “ارسال” توسط کرملین به کاراکاس به نوعی “مقابله” آمریکا تحریم. استاندارد خط از رسانه های جریان اصلی به نظر می رسد که مسکو به دنبال تقویت نفوذ خود در منطقه است.”

همچنین در rt.com Overstaying او استقبال می کنید ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن افکن ونزوئلا Guaido در cringeworthy یادآوری از سال ‘موقت ریاست جمهوری’

این واقعیت است که لاوروف دیدار می آید کمتر از یک هفته پس از وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo خود جذابیت توهین آمیز در چهار جمهوری های شوروی سابق – بلاروس, اوکراین, قزاقستان و ازبکستان – تنها سوخت به آتش اضافه شده از حدس و گمان در مورد مسکو نمادین دانشجویان در واشنگتن را “حیاط خلوت.”

صرف احتمال است که لاوروف سفر ممکن است کاملا نامربوط به ما و بیشتر به منافع روسیه و سیاست بود و نه سرگرم.

توسعه و همکاری

در یک مصاحبه به هاوانا مبتنی بر مطبوعات, لاتین, آژانس خبری پیش از دیدار لاوروف به ذکر است که روسیه و کوبا در حال کار با هم در یک طیف وسیعی از پروژه های بزرگ در زمینه انرژی و حمل و نقل و ارتباطات بیوتکنولوژی و حتی در فضا.

“ما گرامی داشتن این واقعیت است که مقامات کوبا به روسیه بسیار نقش ویژه ای در نوسازی خود را ملی اقتصاد” گفت: استقبال از این دهه “سنت دوستی و همکاری است.”

همچنین در rt.com مادورو می گوید زمان برای مذاکرات مستقیم با تهمت و سرزنش Pompeo & co برای ما ‘شکست’ در ونزوئلا

حتی اگر مکزیک یکی از مسکو بزرگترین شرکای تجاری در منطقه دوم تنها به برزیل آخرین بار یک وزیر امور خارجه روسیه در بازدید از شهر مکزیک که در سال 2010.

“ما یکی از بزرگترین حجم تجارت در این منطقه با مکزیک و همچنین غنی همکاری در دستور کار – به خصوص در زمینه علم و فناوری” دیمیتری Razumovsky از مطالعات آمریکای لاتین موسسه آکادمی علوم روسیه گفت: RT. “این سفر طولانی برنامه ریزی شده به مرتب کردن بر اساس مسائل است که انباشته شده در طول سال گذشته است.”

لاوروف در دستور کار درجه یک عملی یک.

دیدار با مکزیک وزیر خارجه Marcelo Ebrard نیز حس می کند در نور جدید دولت مکزیک دفاع جدید اجتماعی و اقتصادی استراتژی است که آنها را کمتر وابسته به آمریکا گفت: اولگ Barabanov استاد در دبیرستان از اقتصاد است.

مانند ونزوئلا و روسیه است “مهم سرمایه گذاری” در نفت و گاز و دارایی وجود دارد Andres Serbin از آمریکای لاتین فکر می کنم تانک گریه می کند و Latin American Studies Association (لسا) گفت RT. روسیه غول نفتی روس نفت به طور خاص سهام در پنج ونزوئلا شرکت. این بدان معنا نیست که مسکو علاقه مند است در یک راه حل مسالمت آمیز برای بحران سیاسی در کاراکاس ،

“همه بازیگران بین المللی درگیر در بحران ونزوئلا هستند احتمالا به دنبال یک راه حل صلح آمیز,” Serbin گفت.

Barabanov اشاره کرد که واشنگتن “blitzkrieg” استراتژی در ونزوئلا بی اثر ثابت کرده است از آنجا که ما دست پرورده خوان Guaido موفق به سرنگونی رئیس جمهوری ونزوئلا بیش از سال گذشته است. در حال حاضر یک پنجره باز است برای “افزایش مخاطبین و توسعه پروژه های اقتصادی.”

“هدف این است که مطمئن شوید که [روسیه و ونزوئلا] در همان صفحه و تعریف یک استراتژی جدید از روابط دوجانبه” Barabanov told RT.

آثار امپریالیسم

در حالی که واشنگتن هنوز به واکنش نشان می دهند به روسیه سفر ماه گذشته رئیس ما فرماندهی جنوبی (SOUTHCOM), ادمیرال, Craig Faller توصیف روسیه به عنوان یک “بدگویی بازیگر” است که در “عمدا” فرسایش ثبات در آمریکای لاتین است.

“ما همیشه در تلاش برای به تصویر کشیدن روسیه به عنوان یک متجاوز,” گفت: Egor Lidovsky از هوگو چاوز فرهنگ آمریکای لاتین ، “اما روسیه پشتیبانی از دولت مشروع از طریق دیپلماتیک و روابط اقتصادی.”

همچنین در rt.com واشنگتن-بر اساس سازمان کشورهای آمریکایی ‘بدتر’ متوقف می شود اینتر-آمریکا – آرژانتین, رئیس جمهور منتخب به RT

حتی اگر آن را در سال 2020 آمریکا مشاهده آمریکای لاتین به نظر می رسد گیر در 1820s. این “کهنه” دکترین مونرو – اعلام تمام نیمکره غربی آمریکا در منطقه منحصر به فرد مورد علاقه – هنوز هم نگه می دارد می گویند در واشنگتن لاوروف اشاره کرد در مصاحبه با مطبوعات لاتین.

این اساسا به مقدار نئو استعمار با توجه به Barabanov به عنوان ما رفتار کشورهای آمریکای لاتین به عنوان نوعی از اتباع در حالی که مسکو معتقد است آنها کشورهای مستقل و “چیزی است که در واقع توقف روسیه” از توسعه روابط با آنها.

“ما قادر به نگه داشتن در ذهن که آمریکای لاتین شده است مستقل منطقه” گفت: Lidovsky.

در عوض واشنگتن ظریف به سیاست ها از جمله تحریم. هر دو 60 سال محاصره کوبا و اخیر سد تحریم ها علیه ونزوئلا را نقض قوانین بین المللی و مجازات عادی ساکنان حتی به عنوان ما آن را می گوید “در کنار مردم” و در برابر “رژیم” آن آرزوها برای سرنگونی.

همچنین در rt.com از دست دادن حمایت در ونزوئلا ‘رییس جمهور موقت’ Guaido می رود در خارج از کشور به التماس مایک Pompeo و اتحادیه اروپا هنوز برای کمک بیشتر

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de