تعویق? شاید. لغو? هیچ راه: توکیو 2020 سازمان دهندگان می گویند که آنها نمی خواهد بحث در مورد لغو بازی های المپیک

کمیته سازماندهی توکیو 2020 المپیک در پاسخ به IOC اعلام آن را ارزیابی برنامه هایی برای برگزاری بازی های المپیک در تاریخ بعد با توجه به در حال انجام coronavirus بحران است.

توکیو 2020 با صدور بیانیه ای گفت که این امر بحث در مورد احتمال تعویق انداختن این تابستان بازی ها ساخته شده اما آن روشن است و هیچ برنامه ای برای بحث در مورد آشکار لغو این رویداد است.

Yoshiro موری رئیس جمهور از توکیو بازی های المپیک کمیته سازماندهی کرده بود گفت که او مورد حمایت این ایده از بررسی تاریخ شروع این بازی و استقبال از مشورت با کمیته بین المللی المپیک.

همچنین در rt.com ‘جهان است در چنین وضعیت’: ژاپنی PM آبه نشان می دهد برای اولین بار است که بازی های المپیک توکیو می تواند به تعویق افتاد

“ژاپن در یک حالت بحرانی و موقعیت در ایالات متحده و اروپا شده اند غیر طبیعی” موری گفت.

“ما آنقدر احمقانه به می گویند ما آن را در زیر ما اول (برنامه ریزی).”

و در حال حاضر کمیته سازماندهی منتشر کرده است یک بیانیه رسمی تخمگذار از موقعیت خود که برگ باز به تغییر زمان این بازی ها اما از دست دادن این شانس را به میزبان آنها است.

“در حالی که در حال حاضر وجود دارد هیچ مناطق در ژاپن که در آن گسترده COVID-19 عفونت تایید شده است, مقدماتی حوادث برای توکیو 2020 بازی ها شده اند مختل در سراسر جهان گسترش عفونت در بسیاری از کشورها” در این بیانیه آغاز شد.

“تعدادی از ورزشکاران و کمیته ملی المپیک نیز اعلام کرد که آنها قادر به ادامه آموزش در این محیط و این وضعیت بی سابقه ای بوده است که باعث نگرانی بزرگ برای ما است.

همچنین در rt.com المپیک ستاد تنظیم 4-هفته مهلت برای تصمیم گیری در سرنوشت coronavirus-تهدید توکیو 2020 بازی

“در پرتو این وضعیت توکیو 2020 برگزار فوری ویدئو کنفرانس کمیته بین المللی المپیک با رئیس جمهور باخ شب گذشته که در طی آن ما به توافق با ادامه بحث مفصل از حالات مختلف از جمله به تعویق افتادن این بازی ها در هماهنگی کامل با توکیو شهری, دولت, دولت ژاپن, مربوطه, ژاپنی, مقامات بین المللی ورزشی فدراسیون و کمیته ملی المپیک.

“به عنوان کمیته بین المللی المپیک اعلام کرده است با توجه به پیچیدگی از این بازی ها تصمیم گیری نهایی نشده است رسیده در این زمان و بحث نهایی خواهد شد در چهار هفته بعدی. لغو توکیو 2020 بازی در دستور کار نیست.

“افکار ما هستند با تمام کسانی که تحت تاثیر این بحران و ما ادامه خواهد داد به اولویت بندی ایمنی ورزشکاران تماشاگران و تمام بازی های دیگر شرکت کنندگان است. همانطور که ما از نزدیک نظارت بر عفونت روند ما خودمان را اختصاص به بررسی برنامه های دقیق برای حالات مختلف از جمله باز کردن بازی در 24 جولای مطابق با توافق دیروز با کمیته بین المللی المپیک. ما همچنان به همکاری نزدیک با سازمانهای مربوطه به منظور برآورده کردن انتظارات از ورزشکاران که آموزش روز و شب و طرفداران شده اند که به دنبال به جلو به بازی برای مدت طولانی.

“همانطور که ما به دنبال آدرس منحصر به فرد این وضعیت هماهنگی نزدیک با بسیاری از همکاران از جمله توکیو شهری, دولت, دولت ژاپن, توکیو 2020 بازاریابی همکاران و پخش کنندگان, تامین کنندگان و پیمانکاران ضروری خواهد بود. ما باید متحد تر از همیشه در پاسخ ما. بدون در نظر گرفتن آنچه در حال حاضر مهم این است که جهان گرد هم می آیند برای غلبه بر این بحران است. به عنوان رئیس جمهور باخ اعلام کرد, ‘[ما] آرزو می کنم که… مشعل المپیک خواهد بود یک نور در انتهای این تونل است.’ بنابراین ما اعمال هر تلاش ممکن برای غلبه بر این چالش و ارائه بازی.”

همچنین در rt.com کانادا و استرالیا را ارسال تیم به توکیو در سال 2020 ژاپن با اذعان به تعویق انداختن بازی های المپیک بیش از Covid-19 ‘ممکن است تبدیل به یک گزینه’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im