‘پس از مرگ’ تجزیه و تحلیل مورد نیاز: ما کنترل بیماری رئیس می گوید: خیلی زود است که بگوییم که شکست خورده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق کمک های مالی

آمریکا CDC مدیر رابرت Redfield شده مورد ستایش قرار داد امریکا را “همکاری سازنده” با این که به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش اگر نتوانست پاسخ به Covid-19 بحران است. آن را خیلی زود تصمیم می گیرید اگر آن را شکست خورده Redfield گفت.

“CDC و که تا به حال سابقه ای طولانی در همکاری با یکدیگر در چند شیوع بیماری در سراسر جهان و ما همچنان به انجام [بنابراین] در این یکی” رابرت Redfield گفت: ABC Good Morning America زمانی که خواسته در مورد تهمت تصمیم به قطع ملل متحد (سازمان ملل متحد) بهداشت ناظر به بودجه است.

Redfield خودداری از به طور مستقیم در ارزیابی هر دو رئيس جمهور در اقدامات و یا کسانی که از که گفت این بود که زمان مناسب برای قضاوت. “من می خواهم به انجام این پست پس از مرگ در این بیماری هنگامی که ما از طریق آن با هم,” او گفت:. او می گوید که رابطه بین آژانس و, شده است که “بسیار سازنده” و ادامه خواهد داد به طوری.

همچنین در rt.com ‘در حال حاضر زمان!’ شورای امنیت سازمان ملل می گوید که ‘بحرانی’ در جنگ جهانی علیه Covid-19 آمریکا به کاهش بودجه به پروب آن “چین روابط’

روز دوشنبه تهمت قطع کمک های مالی به کسانی که مسبب آن “به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.” او گفت: آن را به حال شکست خورده برای به دست آوردن اطلاعات لازم در زمان گفته از ترس از متخلف چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

هر دو که و چین در پاسخ به تهمت و انتقاد توسط انتشارات دقیق جدول زمانی اقدامات خود را برای مقابله با شیوع این بیماری در حالی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که سیاسی کردن این موضوع منجر خواهد تنها به “بیشتر بدن کیسه.” واشنگتن تصمیم به توقف کمک های مالی نیز پس از انتقاد سازمان ملل و امریکا و متحدان در اروپا است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de