‘ممکن است تروریسم’: قوچ ماشین, فرانسوی, موتور سیکلت پلیس به طور جدی مجروح شدن دو افسر

دو افسر پلیس در حومه پاریس شده است به طور جدی زخمی و پس از آنها منفجر شده توسط یک ماشین ظاهرا بر روی هدف است. راننده بازداشت شده است و مقامات در حال بررسی امکان آن را یک حمله تروریستی است.

BMW سوار به دو نصب افسران و اقدام به شکستن یکی از وسایل نقلیه خود را در برابر یکی دیگر از ماشین پلیس در کولمب فقط شمال غربی پاریس در روز دوشنبه بعد از ظهر.

عکس از صحنه به سرعت ظاهر در رسانه های اجتماعی.

“من را دیده اند هرگز چنین چیزی. این… وحشتناک, هولناک,” کولمب شهردار نیکول Goueta به خبرنگاران گفت:.

یکی از افسران گزارش شده است که در یک شرایط بحرانی داشتن چندین دچار شکستگی. او منتقل شد به یک بیمارستان در نزدیکی Clichy که در آن او قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما در انتظار عمل جراحی با توجه به خروجی اخبار Actu17.

پلیس و منابع رسانه های محلی گفت که راننده BMW بازداشت شده است و او اعتراف کرده به عمد رمنج از افسران.

یک نامه توضیح اقدامات راننده بود و بنا به گزارش ها در داخل اولی است. در حالی که راننده انگیزه نشده است فاش کرد پلیس در حال بررسی این امکان است که رمنج از یک اقدام تروریستی.

متعدد, فرانسوی, رسانه ها نیز گزارش داد که یک چاقو در ماشین پیدا شد, و شناسایی راننده به عنوان یک ساکن محلی در سن 29 یا 30. با توجه به Le Parisien, او گفت:, Hauts-de-Seine مقامات که او “فقط دیده می شود یک ویدیو در مورد فلسطین” و می خواستم برای حمله به پلیس.

مظنون نیز پلیس گفت که او “آن را برای داعش” – با اشاره به گروه تروریستی دولت اسلامی – Le Parisien گزارش به نقل از منابع پلیس اما شده است وجود دارد هیچ تایید رسمی از آن است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>