پورتلند کارگر جنسی که محروم در مقابل پلیس به عنوان “برهنه آتنا’ می گوید عریانی او بود ‘سیاسی’

این زن لقب “برهنه آتنا” است که یک کارگر جنسی و معروف رویارویی با پورتلند پلیس در چیزی جز یک کلاه و یک ماسک صورت اتفاق افتاده است چرا که او احساس جرم راه آنها ایستاده بود به او نشان داده است در یک مصاحبه.

شناسایی و خودش را تنها به عنوان, تنها, یک کارگر جنسی در 30s, لخت می گوید او “احساس باعث” در “زنانه بسیار عمیق در محل خودم” توسط شهرستان فدرال و پلیس ضد شورش در اوایل این ماه, زمانی که او تصمیم گرفت به نوار غزه و مقابله با آنها را در جز پوست خود را.

“من به آنها نگاه کرد و آنها ایستاده وجود دارد با این موضع: پا کاشته عرض شانه از هم جدا اسلحه خود را به طرف قفسه سینه تا سر بالا و آن را به یک جنگجو موضع… و آن را به دست آورده” جن و جلب اعتماد برای ‘تصفیه شده Sophisticates’ پادکست بیش از آخر هفته.

همچنین در rt.com پورتلند پلیس “عقب نشینی” پس از بن بست با زن معترض (عکس)

“نبود برنامه ریزی و بسیاری از فکر رفتن به آن” جن گفت. او فقط دست لباس خود را به شریک زندگی خود را ترک فقط یک عرقچین و به صورت ماسک بر روی صورت زده و یک ژست در خیابان.

آن روز 50 مداوم محاصره تظاهرکنندگان در خارج از دادگاه فدرال در پورتلند اورگان است. یک روزنامه نگار دلسوز به تظاهرکنندگان لقب او “برهنه آتنا” و افسانه ای متولد شد.

جن توصیف رویارویی با عنوان “واقعا آرام و وحشتناک در همان زمان” مقايسه آن با “در چشم طوفان.” ویدئو و عکس از آن شب به او نشان می دهد قابل توجه یوگا poses و کامل-پیشانی-فلاش خط از پلیس ضد شورش. اگر یکی بود به اعتماد رسانه ها روایت حضور “برهنه آتنا” مجبور افسران در نهایت به عقب نشینی به دادگاه.

اورگان سهل انگاری قوانین در ملاء عام و پورتلند تنها باعث می شود آن را غیر قانونی به نوار غزه “به منظور بیدار,” به جای گفتن بیان عقاید سیاسی.

“من عریانی سیاسی است و آن این است که من بیان” 30-چیزی اعتراف اضافه کردن او است “بدنام برهنه” اغلب و تقریبا در هر نقطه.

همچنین در rt.com اوج پرتلند: سازمان دیده بان به عنوان پل معترض است و ملودرام بحران در اعتراض به هرج و مرج

در ابتدا در صورتحساب یا لیست به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا, تظاهرات در پورتلند را از بدل به, شورش با زرهی فعالان بارها و بارها در تلاش برای به آتش فدرال دادگاه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید