پورتلند پلیس کوکتل مولوتف & rifle مجلات موجود در کیسه به عنوان شهر قرقره از خشونت

یک کیسه کشف شده در یک پارک آباد توسط تظاهرکنندگان موجود کوکتل مولوتف و چند لود مجلات اداره پلیس پورتلند (PPB) گزارش کرده است. تظاهرات شبانه در این شهر تبدیل شده اند به طور فزاینده ای خشونت آمیز.

این PPB گفت: آنها با نوک انگشتانش کردن مورد مشکوک کیسه در Lownsdale مربع پارک واقع شده است که در سراسر خیابان را از دادگاه فدرال است که در محاصره معترضان برای نزدیک به دو ماه. بسته بنا به گزارش موجود لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف. نیروی پلیس مشترک یک عکس از کیسه مطالب در توییتر.

واکنش ها در رسانه های اجتماعی در هم آمیخته بودند. در حالی که برخی از گفت: کشف تضعیف روایت است که معترضان مسالمت آمیز دیگران استدلال که سلاح های کاشته شده به منظور بی اعتبار شدند. یک پاسخ پیشنهاد کرد که پلیس bodycam فیلم مربوط به این حادثه باید منتشر شود. شده است وجود دارد افزایش مداوم در حوادث خشونت بار در پورتلند به عنوان درگیری بین مردم و اجرای قانون و شدید تر.

پیشتر در روز یکشنبه پلیس دستگیر و دو نفر زیر است تیراندازی در نزدیکی Lownsdale پارک. یک نفر بود که بنا به گزارش ها و حمل و نقل به بیمارستان برای دریافت درمان برای یک غیر کشنده زخم گلوله با توجه به رسانه های محلی. این روشن نیست که اگر این حادثه مربوط به کشف کیسه.

همچنین در rt.com شورش در حال رانندگی پورتلند کسب و کارهای کوچک تحت اما رسانه های جریان اصلی می خواهد به فروش شما یک داستان متفاوت

پلیس و ماموران فدرال متهم شده اند با استفاده از تاکتیک های غیر قانونی و بیش از حد زور علیه معترضان اما رسانه ها و مقامات محلی شده اند کمتر حاضر به محکوم کردن خشونت های انجام شده توسط تظاهر کنندگان. فعالان باید با استفاده از آتش بازی پرتابه لیزر و سلاح های دیگر برای حمله به اجرای قانون حفاظت از شهر را به دادگاه فدرال در آنچه که تبدیل به یک شبانه آیین آغاز شد که تقریبا 60 روز پیش.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی