پورتلند شهردار آسانسور مقررات منع رفت و آمد برای رفتار خوب اما ‘2-شانس’ اعتراض به سرعت فرود به خشونت (فیلم)

پلیس باید اخراج فلش چتری و گاز اشک آور در تظاهر در پورتلند اورگان پس از یک زندگی ماده تظاهرات تبار به خشونت است. درگیری های خشونت تنها چند ساعت پس از حکومت نظامی برداشته شده بود.

شهردار تد ویلر لغو مقررات منع رفت و آمد در اوایل روز سه شنبه با استناد به “یک تغییر قابل توجهی در تنور” از تظاهرات که از روز قبل و عمدتا صلح آمیز است. تظاهرات در اطراف این زمان نیز آغاز شد و بدون حادثه. هزاران نفر غیر روحانی چهره را در پورتلند Burnside پل به افتخار جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده توسط پلیس آمریکا درک چوین هفته گذشته.

اما بعد از آن در روز “گروه های متعدد” از افراد مهاجم شد مجبور افسران به اعلام مرکز شهر تجمع غیر قانونی و به تقاضا است که هر کس ترک پورتلند اداره پلیس گفت:.

شورش راه اندازی آتش بازی و پرتاب پرتابه در افسران ترافیک مسدود شده و تخریب اموال. پلیس در پاسخ به شلیک فلش چتری و راه اندازی می بارند teargas. متعدد دستگیری ساخته شده بودند و در طول شب.

در یکی از فیلم های از صحنه تماشاگران را متهم به پلیس شروع به آتش فلش چتری در غیر خشونت آمیز افراد “بدون هیچ دلیل.”

یک KGW-اخبار تلویزیون خدمه فیلم برداری از یک ماشین گشت رمنج از طریق موقت موانع و نزدیک به هدف قرار دادن یک تجمع اعتراضی.

چوین اخراج شد از مینیاپولیس نیروی پلیس دستگیر و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. با وجود این اخبار این اعتراضات ادامه داشت و شرکت کنندگان خواستار عدالت برای فلوید و پایان دادن به خشونت پلیس.

در چند شهرستانها عمده ما صلح آمیز تظاهرات و راهپیمایی به دنبال شدید شورش, غارت و درگیری با پلیس. ناآرامی ها باعث شهرداران به اعمال حکومت و دولت فرمانداران به تماس در گارد ملی.

همچنین در rt.com جمعیت شعارهای ‘د Blasio, استعفا’ بعد از پلیس بلوک 100s از معترضان در دو طرف پل منهتن برای ساعت

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de