پورتلند برخورد با گاز اشک آور گردباد پس از معترضان با استفاده از برگ دمنده در نبرد با پلیس (تصویری)

یک گردباد از گاز اشک آور کشف شد در مرکز شهر پورتلند در آنچه به نظر می رسد عجیب و غریب یک محصول جانبی از ادامه درگیری بین تظاهرکنندگان و مأموران اجرای قانون.

تصاویر و فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک “گردباد” گزارش ایجاد شده توسط تظاهر کنندگان استفاده می شود که برگ دمنده به تغییر مسیر گاز اشک آور شلیک شده توسط ماموران فدرال.

در یک ویدئو یک قیف بزرگ از گاز اشک آور دیده می شود در حال افزایش از خیابان به عنوان راوی سخنان: “باور نکردنی!”

یک عکس نه چندان پدیده طبیعی را نشان می دهد مصنوعی cyclone گسترش بالا به آسمان شب به عنوان یک جمعیت جمع آوری در اطراف آن است.

در درگیری با پرسنل اجرای قانون است که به طول انجامید به ساعات اولیه صبح روز جمعه تظاهرکنندگان مسلح با برگ دمنده منحرف گاز اشک آور اخراج توسط پلیس به سوی فدرال دادگاه است. فیلم نشان می دهد که تاکتیک تعجب آور موفقیت به عنوان بزرگ plumes از گاز و دود به معنای منصرف کردن تظاهرکنندگان از حمله به ساختمان شناور به عقب به سمت ماموران فدرال.

تظاهر کنندگان شده اند و پیدا کردن راه های خلاق برای مبارزه با پلیس در درگیری شبانه با اجرای قانون است. در یک نمونه یک معترض لعنتی جنگ ستارگان’ نمادین ‘امپریال مارس’ از یک بلندگو به عنوان فعالان و پلیس رد و بدل پرتابه و گاز اشک آور در مقابل دادگاه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی