Pornhub احساس لانا Rhoades ادعا کرده است که یک جهان فوتبالیست مشهور با یک Instagram پس از حدود 63 میلیون نفر بوده است پیام خود را بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی.

23-در سال Rhoades را به دست آورد قابل توجهی زیر برای x-rated antics در سایت و همچنین در Instagram که در آن مخاطبان از 7.7 میلیون نفر می توانید به دنبال او از هر حرکت می کند و به نظر می رسد که در میان کسانی که تحسین چند نام شناخته شده است.

نه دست کم از آن است که جهانی فوتبال ستاره که Rhoades ادعا شده است ارسال پیام های مستقیم به او Instagram account.

یک فیلم کوتاه ارسال شده به یوتیوب توسط یکی از دوستان Rhoades نشان می دهد او در گفتگو در مورد رسانه های اجتماعی خود را زیر آن نشان داد که جهان ستاره مشهور – که باقی می ماند unnamed – گرفته شده کاملا علاقه خود را.

او DM می خواهم (مستقیم messaged) توسط یک بازیکن فوتبال که دارای یک $80million قرارداد” یک دوست Rhoades’ می گوید در دوربین.

او تا به 43 میلیون پیروان,” Rhoades پس از آن می بالد.

صبر کنید که در آن است ؟ من فقط می خواهم به دانستن که در آن است” خواسته های یکی دیگر از دوستان قبل از این ویدئو به پایان می رسد اما چنین آشکار ساخته شده است.

قضاوت Rhoades’ Instagram جرقه بزند, آن است که کمی تعجب است که او انباشته از یک زیر قابل توجه است اما او هنوز راه طولانی برای رفتن قبل از او منطبق بر اعداد از راز او را تحسین.

به عنوان به که هویت فرد? وجود دارد این است که یک لیست کوتاه از فوتبال ستاره ها به رسانه های اجتماعی زیر گرفت که ارقام ذکر شده در این ویدئو – اما آن را ثابت کرده است بیش از اندازه کافی علوفه برای یک میزبان از صندلی sleuths برای راه اندازی یک بررسی آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im