ستاره های پورنو, ران جرمی متهم به آزار جنسی زنان 4

فیلم بزرگسالان آیکون ران جرمی شده است به اتهام تجاوز جنسی, تجاوز به عنف و چندین فقره مربوط به حملات در چهار زنان در لس آنجلس بیش از یک دوره پنج ساله. اگر محکوم تقریبا یک قرن پشت میله های زندان.

67 ساله ستاره فیلم قرار است در دادگاه روز سه شنبه به صورت اتهامات او تجاوز جنسی سه زن در همان غرب هالیوود بار در سه مناسبت های مختلف بین 2017 و 2019 و یک زن در غرب هالیوود در سال 2014. محکومیت می تواند او را در زندان برای زندگی است.

جرمی (نام واقعی جرمی هایت) چهره هشت اتهامات در مجموع از جمله سه فقره تجاوز به عنف و نفوذ توسط یک جسم خارجی و یک تعداد هر یک از باتری جنسی و زنای دهان جماع.

او متهم در رابطه با یک سال 2016 حادثه که در آن یک زن ادعا جرمی جدا او را از دوستان خود را هنگامی که او مست بود در یک باشگاه و سپس مورد تجاوز قرار گرفته ،

بدنام مجری که به نظر می رسد در بیش از دو هزار فیلم و parlayed ستاره شدن خود را به جریان اصلی حضور در تلویزیون واقعیت نشان می دهد و موسیقی فیلم چهره به 90 سال زندان اگر محکوم کرد.

پس از یک شخص بالغ مجری جمع آوری و پخش یک سری از “اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی علیه ران جرمی” در سال 2016 جرمی قاطعانه رد آنها را در یک بیانیه به سنگ نورد رد آنها را به عنوان “خالص نهفته است و یا خریداران ندامت.

من هرگز و هرگز تجاوز به عنف هر کسی” او در ادامه اشاره کرد که در آن زمان در سال 2017 – او هرگز متهم شده و یا بريدن به دادگاه بیش از هر یک از این ادعا است.

همچنین در rt.com اسپایک لی در دفاع از وودی آلن از ‘انصراف از فرهنگ’ و سپس backtracks & حملات خود را ‘دوست’

رهبری همان معاون دادستان منطقه نظارت لس آنجلس پرونده خوار تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein دادستان ها به دنبال یک $6.6 میلیون وثیقه.

طلایی هنرمندان سرگرمی که مدیریت جرمی کاهش یافته است او را به عنوان یک مشتری مدیر عامل این شرکت اعلام کرد در رسانه های اجتماعی.

برخی در رسانه های اجتماعی خوش بودند که این اتهامات به معنای مقامات ممکن است در نهایت شروع به انجام شغل خود و دستگیری شکارچیان.

هر چند برخی فکر چه در زمان بسیار طولانی است.

دیگران cracked, جوک و یا تلاش برای.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net