یکی از معروف ترین در جهان رابطه رایلی رید انداخته است وزن خود را پشت Black Lives Matter تظاهرات آشکار است که او جد بزرگ شد که مارتین لوتر کینگ جونیور برای حقوق مدنی کار می کنند.

رید شده است صوتی در مورد حمایت از او برای تظاهرات که باید پیمود و در پی کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس. 28 ساله است و بارها و بارها استفاده می شود محبوب او حساب های رسانه های اجتماعی برای ابراز حمایت خود از جنبش و به منظور بالا بردن سوال در مورد رفتار پلیس با تظاهر کنندگان.

سرگرمی بزرگسالان ستاره نیز به اشتراک گذاشته تصویر سیاه و سفید نشان دادن رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور ارائه خود را به جد بزرگ با نامه ای ضمن تشکر از او را برای خود می برند.

رید گفت که او جد بزرگ شد یک فعال حقوق مدنی در زمانی که او زندگی می کردند, در نیویورک در اواخر 1950s. او در بخشی از یک اعتصاب در محل کار خود به دلیل ناعادلانه درمان سیاه شهروندان است. پادشاه شنیده در مورد تظاهرات و نوشت: ستاره پورنو نسبی نامه و آمد به نیویورک برای تشکر از او و دیگر فعالان.

“من عاشق این عکس به دلیل آن را نشان می دهد وحدت مردم هنگامی که ما با هم کار کنند در چه چیزهایی را می توانید تغییر دهید. ما باید بهتر و من می خواهم به عنوان قوی به عنوان جد بزرگ من که در معرض خطر خود را در کار و زندگی برای کمک به مردم زمانی که آنها به آن نیاز ترین” رید گفت: در Instagram.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de