پاپ فرانسیس لعنتی عمل کاهش مالیات برای ثروتمندان به عنوان بخشی از یک “ساختار گناه” و اظهار تاسف این واقعیت است که “میلیاردها دلار” در “پناهگاه های مالیاتی حساب” به جای بودجه “بهداشت و درمان و آموزش و پرورش.”

در سخنرانی خود در این سمینار راه اندازی توسط آکادمی پاپی علوم اجتماعی پاپ انتقاد “ثروتمندترین افراد” برای دریافت “تکرار کاهش مالیات” به نام “سرمایه گذاری و توسعه است.” این “پناهگاه های مالیاتی حساب” مانع “امکان وقار و پایدار توسعه اجتماعی عوامل” ادعا پاپ.

او اضافه کرد که “فقیر افزایش در اطراف ما” به عنوان فقر در حال افزایش در سراسر جهان است. این فقر را می توان به پایان رسید اگر ثروتمندترین بیشتر داد.

“50 نفر از ثروتمندترین افراد در جهان دارای سهام معادل 2.2 میلیارد دلار است. آن پنجاه نفر به تنهایی می تواند تامین مالی مراقبت های پزشکی و آموزش و پرورش هر کودک فقیر در جهان چه از طریق مالیات بشردوستانه طرح و یا هر دو. آن پنجاه نفر می تواند در نجات جان میلیون ها نفر هر سال” پاپ گفت.

هر چند فرانسیس معتقد است فقر است که عمده زمان مسئله چیزی است که او صحبت کردن در مورد قبل از او تلاش برای باقی می ماند و امیدوار گفت: مشکلات جهان امروز “قابل حل است.”

“پیام اصلی من امیدوارم که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما این است که دقیقا این: اینها قابل حل مشکلات و نه آنهایی که از کمبود منابع است. هیچ جبر است که ما را محکوم به جهانی بی عدالتی. بگذارید تکرار کنم: ما محکوم به جهانی بی عدالتی,” او گفت:.

همچنین در rt.com ثروتمندترین 1% دارای بیش از دو برابر ثروت به عنوان 6.9 میلیارد نفر – آکسفام

هر چند پاپ صحبت کرد و از خطرات ناشی از “فقر شدید” در سخنرانی اقتصادی, گزارش ها نشان می دهد که فقر شدید در حال سقوط است هر سال در سراسر جهان است.

هنوز بالاتر از نرخ مالیات برای افراد ثروتمند است یک ایده محبوب با برخی از احزاب در هر دو ایالات متحده و انگلستان و شکاف بین فقیر و غنی است که قطعا گسترش. اخیر آکسفام گزارش داد ثروتمندترین یک درصد از جمعیت جهان را دو برابر ثروت به عنوان باقی مانده 90 درصد یا 6.9 میلیارد نفر است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de