G-7 رهبران این گزارش خودداری کردند در ما اصرار که Covid-19 بود به نام ” ووهان ویروس و سرزنش چین برای یک “کمپین دروغ” در مورد آن اجازه دادن به گروه کنفرانس پایان بدون یک بیانیه مشترک.

پس از ساعت های طولانی تلفنی با رهبران کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن و انگلستان – پس از فیزیکی نشست گروه لغو شده است با توجه به همه گیر – وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به خبرنگاران اطمینان داد که هر کس در هیئت مدیره با نظر او از همه چیز.

“هر یک از کشورهایی که در آن جلسه صبح امروز بود که عمیقا آگاه از کمپین دروغ که حزب کمونیست چین است که در به سعی و منحرف از آنچه که واقعا قرار گرفته و” Pompeo گفت: جمعیت پراکنده در وزارت امور خارجه اتاق جلسه در روز چهارشنبه.

با توجه به مجله آلمانی Der Spiegel, اما, دیگر, G-7 رهبران نیست چشم در چشم با Pompeo در نامگذاری این ویروس پس از ووهان – چین شهر بود که در آن برای اولین بار شناسایی – اصرار بر دیپلماتیک اصطلاح “Covid-19” تصویب شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

اشپیگل اظهار تاسف کرد که coronavirus است “از بین بردن آخرین بقایای موجود جهان نظم” اشاره به “بزرگ سرخوردگی” در برلین و پاریس بیش واشنگتن unilateralism.

پیش نویس این بیانیه مشترک که به پیشنهاد ما هم مقصر چین, روسیه و ایران برای “عمدی انتشار نادرست روایات” در مورد کوروناویروس با توجه به BuzzFeed, گفت که آن را دیدم سند است.

همچنین در rt.com ارتش آمریکا ‘نمی دهد آن را به هر کسی’, coronavirus از چین آمد: مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر می شود در bioweapon توطئه تف

Pompeo به طور خاص رفت و پس از یک صدای جیر جیر اخیر توسط سخنگوی وزارت امور خارجه در پکن توصیف به عنوان “crazy talk” خود ادعا می کنند که وجود ندارد اثبات این ویروس در چین نشات گرفته و که در آن می توانست به ارمغان آورد به ووهان توسط یک نظامی ایالات متحده دیدار کرد. وزارت امور خارجه تا به حال حتی احضار چین سفیر واشنگتن را صدای جیر جیر که باقی می ماند و نه به طور رسمی انکار.

در طول کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات آمریکا همچنین به دنبال کاهش چین کمک به کشورهای دیگر زده با شیوع و گفت: این مبلغ به “کوچک فروش محصول در سراسر جهان است و این ادعا که آنها در حال حاضر کلاه سفید.”

ما او اضافه شد “طرح نهایی” برای ارسال بیش از حد تجهیزات نظامی به ایتالیا است که سخت ترین ضربه Covid-19 در اروپا و در حال حاضر به دریافت کمک های پزشکی پرسنل و تجهیزات از چین و روسیه و کوبا.

همچنین در rt.com ماموریت به روز رسانی: ناتو دشمن جدید است ‘, چینی, حزب کمونیست,’ Pompeo می گوید داد

Pompeo شده است فشار واشنگتن به متحدان اروپایی به خط تا در برابر چین مدتها قبل از شیوع کروناویروس اعلام کرد در ماه نوامبر گذشته که دشمن جدید ناتو بود که حزب کمونیست چین و افشاگری در چین و ایران و روسیه به عنوان کشورهایی که “ارزش سیستم ها به سادگی بسیار متفاوت از ما.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی