مایک Pompeo در تلاش است تا د-یخ روابط با بلاروس یک کشور تحریم شده توسط آمریکا بیش از یک دهه پیش امیدوار به انتصاب یک سفیر به مینسک همراه با قدرت پردازش دیگر برای همکاری با واشنگتن است.

“ما با اعتماد به نفس است که ما با هم می توانیم پیشرفت واقعی در سراسر هر ابعاد روابط ما” Pompeo گفت: رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو به عنوان او استقبال او در روز شنبه.

بازگشت جذابیت, حمله, رهبر بلاروس گفت که “بسیار خوب است که شما در معرض خطر از آمدن به مینسک مختلف پس از سوء تفاهم ها بین بلاروس و آمریکا.”

لوکاشنکو که رسانه های غربی به شدت با برچسب “اروپا آخرین دیکتاتور” برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در شهرت او پس از آن گفت که Pompeo خواهد بود قادر به دیدن “چه نوع از مردم چه نوع دیکتاتوری و دموکراسی” است که در بلاروس و تصمیم گیری “اگر آن را به مقدار زیادی و یا کمی.”

پس از فروپاشی شوروی در کشور شده است در تقابل با واشنگتن پس از سال 2006 هنگامی که آن را متهم لوکاشنکو “نقض حقوق بشر” و سرکوب مخالفان و همچنین سیلی تحریم نه دولت متعلق به اشخاص و 16 نفر از جمله لوکاشنکو خود را.

بلاروس واکنش نشان داد و با یادآوری آن سفیر به واشنگتن و گفتن ما ایران را ترک کنند. بازگشت در سال 2015 مینسک ساخته شده و تعدادی از آشتی جویانه حرکت می کند و پس از آن ما به حالت تعلیق تحریم ها در دولت متعلق به اشخاص – اما روابط دیپلماتیک نمی کردم هیچ بهتر است.

در حال حاضر Pompeo گفت: نامگذاری یک سفیر آمریکا است فقط در اطراف گوشه. “من امیدوارم که آن را به سرعت اتفاق می افتد… آن چیزی که ما می تواند به احتمال زیاد در نه چندان دور آینده. ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت در آن” Pompeo به خبرنگاران گفت: آشکار است که ایالات متحده “در حال حاضر دو برابر شده است” تعدادی از آن دیپلمات ها در مینسک است.

Pompeo شد اولین وزیر خارجه آمریکا به دیدار بلاروس در دهه. او را ترک مینسک برای آسیای مرکزی که در آن او را دیدار قزاقستان و ازبکستان در اوایل فوریه.

همچنین در rt.com جغرافیای سیاسی پازل: آنچه که در پشت Pompeo سفر به قزاقستان است ؟

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی