ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo هشدار داد چین به گسترش “شایعات عجیب و غریب” در مورد Covid-19 ویروس و متهم چین از تلاش برای تغییر سرزنش برای این بیماری همه گیر را بر روی ما.

در یک تماس تلفنی با چین بالا دیپلمات یانگ Jiechi, Pompeo, رله “قوی ما اعتراض” به چین های اخیر پیشنهاد که این ویروس می تواند آورده شده است به این کشور توسط ارتش ایالات متحده.

Pompeo تاکید کرد به Jiechi که “این زمان به گسترش دروغ و شایعات عجیب و غریب,” یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت:.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Lijian ژائو گفت: هفته گذشته که آن را ممکن است ارتش ایالات متحده “آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان” نامیده می شود و در ایالات متحده به طور شفاف در مورد آن “بیمار صفر است.” حدس و گمان به زودی نصب شده است که ما در هیئت نظامی جهان بازی در ووهان در اکتبر منبع.

همچنین در rt.com ‘که در آن بیمار خود را صفر؟’ مقام چینی حدس آمریکایی ها ممکن است آلوده ووهان در ارتش بازی ها و تماس ها به ‘پاک’

ژائو بود که نه تنها شخصیت بین المللی به نقطه انگشت در واشنگتن ، سر از ایران نخبگان سپاه پاسداران در هفته گذشته نشان می دهد Covid-19 می تواند “محصول بیولوژیکی حمله امریکا که در ابتدا به چین و سپس به ایران و بقیه جهان” — هر چند هیچ مدرکی وجود دارد برای هر کدام از این نظریه ها در ریشه های به سرعت در حال گسترش coronavirus.

در تماس Jiechi گفت Pompeo که ما تلاش به لام چین تلاش خواهد “موفق نیست.”

چین هفته گذشته متهم Pompo از “تهمت و افترا” این کشور بارها و بارها با اشاره به Covid-19 به عنوان “ووهان ویروس” — یک عمل پکن گفت: “نفرت” و ننگ این کشور است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im