Pompeo انتقاد شدید ایران دفاع بیولوژیک علیه Covid-19, sidesteps خامنه ای ‘بیولوژیکی حمله ادعای

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo انتقاد از تلاشهای ایران در “دفاع بیولوژیک” در برابر Covid-19 اما آشکارا اجتناب خطاب به آیت الله خامنه ای ادعا می کنند که این ویروس یک “حمله بیولوژیکی.”

خامنه ای اما متهم ما از weaponizing coronavirus در یک سخنرانی در روز پنج شنبه اعلام کرد استقرار نظامی “بهداشت و درمان پایه” برای مبارزه با این بیماری است. او اعلام کرد که این مرکز “نیز ممکن است به عنوان یک دفاع بیولوژیک ورزش… با توجه به شواهدی که نشان می دهد احتمال این که یک حمله بیولوژیکی.’

همچنین در rt.com Coronavirus ممکن است یک محصول از ما بيولوژيک حمله’ با هدف ایران و چین, سپاه رئیس ادعا

خامنه ای تکرار التهابی ادعا می کنند در یک سری از توییت بازتاب سخنان پاسداران انقلاب اسلامی فرمانده سپاه حسین سلامی که در هفته گذشته مطرح کرد که “امکان” که coronavirus بود “محصول بیولوژیکی حمله امریکا که در ابتدا به چین و سپس به ایران و سایر نقاط جهان.”

اما به جای پاسخ به روحانی, اتهامات Pompeo صرفا chided او را برای “نهگفتن مردم ایران حقیقت در مورد ووهان ویروس زمانی که گسترش آن به ایران از چین” در یک توییت در روز جمعه نشان می دهد تهران فرصت از دست رفته برای “بهترین دفاع بیولوژیک” هنگامی که آن را شکست خورده برای محدود کردن پرواز از ووهان و “زندانی کسانی که صحبت کرد.” او ساخته شده هیچ اشاره ای در تمام virus به عنوان یک “بیولوژیکی حمله“آمریکا و یا در غیر این صورت.

دیگر مقامات ایرانی باید اجتناب شود آشکارا متهم واشنگتن از گسترش این ویروس به عنوان یک سلاح به جای تمرکز بر چگونه آمریکا کمک کرده به این بیماری همه گیر است اثرات مخرب. وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “پزشکی تروریسم” در اوایل این هفته با اشاره به این که مصنوعی ناشی از کمبود قرار داده اند عمده فشار در بیمارستان’ منابع است. بیش از دو دوجین مقامات ایرانی کاهش یافته است بیمار مبتلا به کروناویروس در هفته های پس از آن برای اولین بار ظاهر در ایران در آنچه به نظر می رسد به خصوص تلخ فرم.

در حالی که این ویروس در حال حاضر شناخته شده به عنوان Covid-19 اول را به دست آورد توجه بین المللی در ووهان بود که در آن اندیشه به سرچشمه گرفته و در یک فضای باز در بازار گوشت بیشتر تحقیقات به نظر می رسد به رد این فرضیه باز موضوع را به حدس و گمان است. و ایرانیان نه تنها در نشان می دهد ما مسئولیت این بیماری همه گیر است که به 116 کشور و کشته شدن بیش از 5000 نفر در سراسر جهان به عنوان روز جمعه.

همچنین در rt.com ‘که در آن بیمار خود را صفر؟’ مقام چینی حدس آمریکایی ها ممکن است آلوده ووهان در ارتش بازی ها و تماس ها به ‘پاک’

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian جلو آمد در روز پنج شنبه نشان می دهد که ما یک هیئت نظامی آورده بود ویروس به ووهان در ماه اکتبر در جهان, نظامی بازی ها, به tweeting به عنوان خود را “اثبات” یک ویدیو از مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری اعتراف به این که برخی از بیماران تصور مرگ از آنفولانزا بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im