وزیر امور خارجه آمریکا تایید کرده است از او پرسید: رئیس جمهور به گونی بازرس کل استیو Linick اما آن را رد کرده بود در اقدامی تلافی جویانه برای گزارش پروب به فروش اسلحه به عربستان سعودی و استفاده از یک دستیار شخصی برای کارهای.

“رئیس جمهور دارای یک طرفه سمت راست را انتخاب کنید که او می خواهد به خود را بازرس کل در هر سازمان در دولت فدرال” مایک Pompeo به خبرنگاران گفت: روز شنبه در وزارت امور خارجه.

آنها presidentially تایید مواضع و افراد درست مثل همه ما در خدمت لذت بردن از رئیس جمهور ایالات متحده است. در این مورد توصیه می شود به رئیس جمهور که استیو Linick فسخ شود. من رک و پوست کنده باید آن را انجام داده اند چند وقت پیش.

وقتی پرسیده شد که چرا دقیقا او تحت فشار قرار دادند برای Linick را ختم Pompeo حاضر به استادانه درست شده گفت که او می خواهم به اشتراک گذاری این بینش تنها “با مناسب مردم است.” در همان زمان وی انجام این کار در تلافی پروب که Linick برخاستیم و باز به فعالیت های تجاری چنین ادعا می کند “آشکارا نادرست است.”

همچنین در rt.com لذا راه اندازی یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن کاوشگر پس از او آتش از ایسنا رسمی بود که با بررسی Pompeo & تحت فشار قرار دادند و جدید ‘پرونده’

“من دیده ام های مختلف داستان کسی که پیاده روی سگ من به فروش سلاح به خشک تمیز کننده من معنی آن را فقط دیوانه,” او گفت:.

وزیر امور خارجه همچنین به طور غیر منتظره به شدت انتقاد کرد در سناتور رابرت منندز از نیوجرسی رتبه بندی دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا – حتی اگر خبرنگاران ذکر نکرده رسمی – قبل از اینکه به طور ناگهانی پایان دادن به جلسه.

“شما ببینید این داستان شده اند که به بیرون درز به همه شما مناسب است ؟ به مطبوعات. این است همه چیز در آینده را از طریق دفتر سناتور منندز” Pompeo ادعا اصرار او خود “اخلاق هدایت از یک مرد بود که با عنوان جرم جنایی تحت پیگرد قانونی قرار.” منندز بود و در واقع محاکمه به اتهام فساد مالی در سال 2015 هنوز پرونده او کاهش یافته است در سال 2018 است.

بازرس کل متوقف شد توسط رئیس جمهور ایالات متحده روز جمعه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول بود به فاش کردن Pompeo نقش در اخراج. این حرکت باعث اعتراض از دموکرات ها – Linick بود اوباما-دوران منصوب – و یک سری از گزارش های رسانه ها در چرا Pompeo ممکن است می خواستم برای خلاص شدن از IG.

همچنین در rt.com ‘چربی بشود سرد است ، پلوسی را jab در مغلوب ساختن پیشی جستن را وزن می فرستد #MorbidlyObese روند و ‘مقاومت’ نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید

با توجه به ما گزارش رسانه Linick شده بود انجام تحقیقات به Pompeo, از جمله به تصمیم بحث برانگیز به سرعت پیگیری 8 میلیارد دلار اسلحه مقابله با عربستان سعودی در سال گذشته است. وزیر امور خارجه گزارش حاضر به دیدار با IG در فرد ارائه شهادت او در فرم نوشته شده است به جای.

علاوه بر این Linick شده است گزارش تحقیق یکی از Pompeo ارشد دستیاران. دستیار بود و گفته بیشتر تمرکز بر انجام Pompeo شخصی, کارهای, قبیل راه رفتن سگ خود را و یا خصوصی شام رزرو به جای دولت انجام کسب و کار.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی