Pompeo پشت تاج? ایران وزارت امور خارجه استخدام فتوشاپ را نه چندان ظریف واکسن در آمریکا (عکس)

ديپلمات ايراني را دوباره هدف گرفته در جریان تحریم ها که مانع این کشور در تلاش برای مبارزه با کروناویروس شیوع این زمان نشان دادن مناسب و معقول ویرایش عکس, مهارت.

تصویر ارسال شده توسط وزارت در توییتر یک تماس را به “توقف کمک جنایات جنگی” و “اطاعت غیر اخلاقی و غیر قانونی آمریکا” انعکاس زودتر نظرات توسط این کشور نشانههایی از جواد ظریف ،

تصویر ویژگی های “تحریم” نوشته شده در بزرگ سمت راست در مرکز آن حرف “O” تلطیف به عنوان coronavirus با یک شفاف وزیر امور خارجه مایک Pompeo کمین در پشت آن است. کوچکتر coronaviruses دیده می شود در پس زمینه احتمالا به نمایندگی از کشورهایی که پایبند ضد ایرانی تحریم و یا اشاره ای به مقیاس شیوع در کشور است.

ایران در میان کشورهای بدترین متاثر از coronavirus — آن را بیش از 41,000 موارد تایید شده و بیش از 2700 مرگ و میر. جدا از آسیب رساندن به اقتصاد ایران به عنوان یک کل آمریکا تحریم شده اند مانع تهران توانایی برای تهیه هر دو دارو و تجهیزات بسیار مهم.

همچنین در rt.com ما تحریم ها بر زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر پیشرو ایران به یک ‘فاجعه انسانی’ به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر – تهران

ایران صدا زنگ بیش از این تحریم ها در حالی که سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد خواستار تعلیق فوری همه از جمله محدودیت در هر کشور بیش از coronavirus بیماری همه گیر. با این حال ما که خود را به شدت تحت تاثیر این ویروس ادامه داد: برای گسترش تحریم ها علیه ایران, آن زمان که قطراتش آن را با یک بسته جدید در هفته گذشته.

در اوایل این ماه Pompeo سرزنش رهبری ایران به شدت از شیوع بیماری در این کشور متهم و آنها را از بی کفایتی و حتی خواستار آنها را “همدست” ویروس.

همچنین در rt.com ما قرار می دهد تحریم های جدید در ایران, با وجود تماس برای امداد رسانی در میان عظیم شیوع کروناویروس

در سطح جهانی coronavirus چوب خط حساب کردن در حال حاضر افزایش یافته است بیش از 700,000 موارد تایید شده را علامت. حدود 35000 نفر از این بیماری در سراسر جهان است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im