پلینا وینا: برزیل مبارزه با جرم و جنایت Instagram star هدف برای بازگشت به راه های برنده شدن در داخل قفس در UFC 248

برزیل strawweight پلینا ویانا در حال حاضر معروف برای مبارزه با جرم و جنایت سوء استفاده در خارج از قفس اما به دنبال بازگشت به پیروزی ستون در داخل هشت ضلعی این آخر هفته هنگامی که او به نظر می رسد در UFC 248 در لاس وگاس.

Viana, 27, سرفصل های ساخته شده به مراتب فراتر از مرزهای MMA محافل و پس از او مبارزه می شود برهمی در ریو دو ژانیرو در ژانویه سال گذشته است.

ادامه مطلب: Dana, سفید, سهام, عکس از ضرب و شتم توسط جنگنده پلینا Viana پس از تلاش برای ربودن او

Viana درو در مهارت های رزمی به ضارب را با دو مشت و یک لگد قبل از مقهور ساختن او در ببرن تا پلیس رسید.

Viana شد مورد ستایش قرار داد برای او و شجاعت او به عنوان ساخته شده اخبار در سراسر جهان – حداقل نه زمانی که UFC رئیس دانا سفید تصاویر به اشتراک گذاشته شده در حساب های رسانه های اجتماعی از آسیب های این جنگنده انجام داده بود به مردی که تلاش برای ربودن او.

برزیل strawweight مدعی او را دیدم آنلاین شهرت افزایش متعاقب آن دوره – او Instagram تعداد در حال حاضر در 472,000 پیروان – اما همچنین نشان داد که به تازگی او آمده بود در نقد بیش از این حادثه.

“من آن را احساس سرد بود به نشان می دهد که ما قادر به دفاع از خودمان اما من هم در مواجه با بسیاری از انتقاد” وینا با سی ان ان گفت.

“من نادیده گرفته و بیشتر از آن زندگی من است که در معرض خطر بود و من احساس می کنم مثل من درست بود.

“انجام کار درست یا غلط چیزی که همیشه وجود خواهد داشت انتقاد. به طور کلی همه توجه واقعا خوب بود برای من.”

با نام مستعار “Dama de Ferro’ – که ترجمه را به عنوان ‘بانوی آهنین’ – Viana مبارزه کرده است دو بار پس از حادثه اما ظهور او را در شهرت در خارج از قفس نشده است همراه با موفقیت در داخل آن است.

وینا را از دست داده به امریکا هانا Cifers از طریق تصمیم گیری تقسیم در UFC 235 در ماه مارس گذشته قبل از اینکه ارسال شده در دور اول توسط ورونیکا Macedo از ونزوئلا در UFC Fight Night 156 در ماه اوت است.

این بدان معناست که برزیل 115lbs چشم انداز در سه مبارزه با ترمز ماشین به عنوان آخر این هفته بازی کردن با امریکا امیلی Whitmore در undercard در UFC 248 در لاس وگاس.

در 3-1 در UFC (و 10-4 کلی), Viana می داند این است که به طور بالقوه یک لحظه ای سرنوشت ساز در آینده با ارتقاء او به عنوان هدف بازگشت به ستون پیروزی در برابر Whitmore – who owns a 2-2 رکورد در UFC و 4-3 به طور کلی.

با وجود های اخیر گلایه در هشت وجهی, Viana می گوید او هنوز هم تثبیت شده در رسیدن به قله یک بخش در حال حاضر حکومت چین ژانگ Weili – که فقط اتفاق می افتد به او قرار داده و بر روی کمربند خط این شنبه شب در برابر قهرمان سابق جوانا Jedrzejczyk در co-مهمترین رویداد UFC 248.

“من واقعا اعتماد به نفس. من می خواهم به UFC قهرمان. که تمرکز من است و من نمی توانم صبر کنید تا آن را به اتفاق می افتد. من کار واقعا سخت” وینا با سی ان ان گفت.

“من آموزش همه چیز خواهد شد و آماده برای هر چیزی. من کاملا باور دارم که من می توانید برنده شوید. من سعی به تحمیل برنامه بازی من و سعی کنید به پایان این مبارزه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

در حالی که ویانا در حال حاضر عناوین ساخته شده است که در چند موقعیت می توانست تصور طریق او مبارزه با جرم و جنایت سوء استفاده در خارج از قفس برزیل را در حال حاضر می خواهم به اطمینان حاصل شود که او باعث می شود آنها را برای اقدامات او در داخل آن است. شروع این شنبه شب در لاس وگاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im