ما رسانه ای شده است که اغلب متهم به بازی کردن محبوبیت برنی ساندرز – اما یک خبرنگار در زمان است که به افراطی tweeting که ترافیک در یکی از بسته بندی کردن تظاهرات “نه خوب” برای نامزد.

سیاسی خبرنگار کارلا Marinucci ساخته شده, عجیب و غریب, انتقاد پس از یک ساندرز کمپین رویداد در ریچموند, ویرجینیا, سه شنبه شب ،

روزنامه نگار شکایت کرده است که ترافیک در تلاش برای ترک این تجمع “شده است در تکمیل سرد توقف” برای سی دقیقه. “نه خوب” برای شهر ریچموند “یا برنی ساندرز که برای ماده” او صدای جیر جیر به این نتیجه رسیدند. او حتی شامل یک تصویر از حمایت کردن ترافیک به عنوان شواهد بصری از وضعیت رسوا.

معلوم نیست دقیقا چه Marinucci به معنای بن بست بودن یک نگاه”خوب” برای حزب دموکرات حزب سوسیالیست – و یا چرا نقاشی جمعیت عظیمی می تواند به نوعی منعکس کننده ضعیف در او – اما هواداران خود در رسانه های اجتماعی به روز زمینه با نظرات.

“بسیار بد نگاه برنی ساندرز” یکی نوشت. “او به سادگی بیش از حد بسیاری از هواداران است.”

“او قرار است به خارج وجود دارد و بازی ترافیک پلیس؟” یکی دیگر پرسید.

برخی از شوخی که ترافیک شد نهایی کلش با حمایت خود برای Sanders.

“من در ترافیک گیر کرده بنابراین من در واقع نمی خواهم بهداشت و درمان در حال حاضر” است.

وجود گسترده سردرگمی در مورد Marinucci شکست به درک چگونه جمعیت-نقشه کشی حوادث تمایل به کار و که برخی ناخوشایند ترافیک است که معمولا همتراز برای دوره.

همچنین در rt.com ما در رسانه ها تلاش می کند یکی دیگر از ‘برنی خاموشی” پس از نیوهمشایر, برنده, اما خود بازی کار نمی کند

یکی تویتر امیدوار است که این روزنامه نگار هرگز نقل مکان کرد و از سیاست به, نظرات موسیقی, که به طور بالقوه می تواند تولید مشابه سر خاراندن توییتهایی: “من تو را دیدم این سنگ نورد در هفته گذشته مقدار زیادی از ترافیک ترک محل…نه خوب نگاه کنید!”

یکی تویتر به سادگی آن را به نام “از جان گذشته ترین چرخش در رای دهنده شور و شوق به تاریخ” در حالی که دیگری تا به حال برخی از مشاوره برای سیاسی روزنامه نگار: “شما ممکن است بخواهید به اجرا توییت های خود را توسط یک فرد هوشمند قبل از ارسال آنها را.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی