سیاسی قتل است ؟ جمهوری خواهان به دنبال فدرال پروب به “بی معنی” کشتن از مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در میلواکی

قتل در روز روشن از میلواکی را Bernell Trammell است باعث خواستار دادستان فدرال برای بررسی اینکه آیا این 60 سال سیاه مرد کشته شد چرا که از حمایت پرشور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ویسکانسین حزب جمهوری خواه رئیس اندرو Hitt خواسته است که ما وکیل متی کروگر بررسی اینکه آیا “بی معنی” قتل با انگیزه های سیاسی. محدود ساختن بود به ضرب گلوله کشته پایین در اطراف ظهر پنج شنبه در مقابل او کوچک چاپ و نشر کسب و کار, عبارات مجله. پلیس هنوز به دنبال تیرانداز.

“هیچ آمریکایی باید ترس برای ایمنی شخصی چون از جایی که آنها زندگی می کنند و یا خود را از وابستگی سیاسی” Hitt روز جمعه گفت.

Trammell به خوبی شناخته شده بود به صورت ایستاده در خارج از مغازه و یا میلواکی شهرستان سالن با دست نشانه اصرار عابران به انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. او نمایش داده می شود نشانه های دیگر اعم از مذهبی و یا ضد خشونت پیام برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

مرگ او بود ملاقات با شوک در میلواکی, جایی که او بنا به گزارش یاد برای مثبت بودن مودب و فداکارانه. محافظه کاران مانند رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham واکنش نشان داد و با خشم.

نقطه عطف ایالات متحده آمریکا بنیانگذار چارلی کرک پیشنهاد شده است که عدم توجه به وحشتناک قتل نشان داد که نفاق از زندگی توجه به جنبش اعتراضی. “نباید آن را خطرناک برای حمایت از رئیس جمهور” Kirk گفت: در توییتر. “نام او Bernell Trammell. آیا خود زندگی مهم نیست به BLM, Inc.?”

همچنین در rt.com سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن حامی گفته چاقو توسط ‘Antifa شخص’ در پورتلند اعتراض (تصویری)

محافظه کاران’ نگرانی های بی اساس نیست که دشمنی در میان چپ به سمت سیاه محافظه کاران چیزی جدید است. درو Duncomb سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن حامی گفت: او با چاقو به اوایل روز شنبه توسط یک “Antifa شخص” در پورتلند که شده بود پس او را در اطراف. یکی دیگر از مرد سیاه شد حمله معترضان در پورتلند در روز جمعه پس از ایستاده در خارج از حصار حفاظت از شهر فدرال دادگاه و خواستار آرامش است.

سیاه محافظه کار فعال Candace اونز مورد حمله قرار گرفت و در ماه اوت سال 2018 توسط “سفید لیبرال اراذل و اوباش” در فیلادلفیا در حالی که او با داشتن صبحانه با کرک در یک رستوران. “بعد از این همه سال و سفید و دموکرات ها هنوز بر این باورند که آنها خود را از مردم سیاه و سفید,” اونز گفت: در آن زمان. “هنگامی که شما در برابر آنها چگونه میل شما را به فکر می کنم آنها وحشیانه حمله به شما است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی