پلیس هدف آنلاین شکارچیان جنسی با کمپین جدید

پلیس اسکاتلند راه اندازی یک کمپین با هدف قرار دادن شکارچیان جنسی که داماد کودکان آنلاین با استفاده از اینترنت افزایش طول ویروس مستند.

افسران گفت: اجتماعی فاصله محدودیت باعث coronavirus حال ایجاد یک “دوره اوج خطر” برای استثمار جنسی کودکان.

آنها راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی با عنوان #GetHelpOrGetCaught.

این طراحی شده است برای هدف مردانی که سابقه متخلف یا که تصور می شود در خطر متخلف.

کمپین ویژگی های تصویری هشدار دهنده بالقوه مجرم است که نظافت کودکان فقط به عنوان غیر قابل قبول حاضر به عنوان زمانی که انجام چهره به چهره است.

  • زندگی می کنند: تازه ها در اسکاتلند coronavirus مستند

دستیار ارشد پاسبان دانکن اسلون گفت: حفاظت از کودکان از سوء استفاده آنلاین بود: “یکی از اولویت های ما” و یک موضوع خاص در طول مستند.

او گفت: “ما آگاه است که مردم در خانه هستند که آنها باید زمان بیشتری برای دسترسی به اینترنت و خطر بالقوه آنلاین کودک آزاری است بنابراین بسیار بالا است.

“آنلاین سوء استفاده جنسی از کودکان است و نه مجازی پیامدهای آن واقعی هستند. نظافت, خارج از نزاکت ارتباطات و باعث کودکان به شرکت در فعالیت جنسی همه جدی جرایم جنایی.

“مجرم را شناسایی و دستگیر کردند و آنها را از عواقب اقدامات خود را – و نه فقط یک اعتقاد اما بالقوه از دست دادن خانواده و شهرت و کار و یا امرار معاش. معتادان مسئول اعمال خود است تا آنها را به اقدام و توقف برای دریافت کمک و یا گرفتار.”

مبارزات انتخاباتی خواهد شد که هزینه ای در حدود £55,000 اجرا خواهد شد در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و توییتر و اسنپ چت و یوتیوب به صورت اولیه چهار هفته دوره است.

استوارت Allardyce مدیر گروه مبارزات انتخاباتی آن را متوقف کند در حال حاضر اسکاتلند گفت: بسیاری از مردانی که گرفتار شده بود ارتکاب آنلاین جرائم گفت: آنها می دانستند آنچه را که آنها انجام داده بودند اشتباه بود, اما آنها نمی دانند که چگونه برای متوقف کردن.

گروه او اجرا می شود یک خط تلفن به صورت بالقوه مجرم و از او خواست آنها را به “رسیدن به ما به صورت محرمانه و ناشناس کمک کند”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im