پلیس استخدام: مقامات می گویند بوریس جانسون 20,000 هدف بیش از حد کم است

مقامات کار بر روی بوریس جانسون تعهد به استخدام 20,000 جدید افسر پلیس در انگلستان و ولز در عرض سه سال می گویند بیش از 50 ، 000 را در واقع می شود مورد نیاز است.

دفتر خانه و مقامات پلیس می گویند هدف این است که به اندازه کافی بالا نیست چون بسیاری از آنها در مجموعه ای به ترک این سرویس است.

این می آید به عنوان فعالان می گویند افسران نیاز به یک شروع و دستمزد £24,000 یا بیشتر برای هدف اصلی به ملاقات کرد.

دفتر خانه گفت: نیروهای شده بود استخدام “در سرعت”.

  • چه اتفاقی افتاد به پلیس اعداد ؟
  • چه آن را به یک افسر پلیس?

معکوس کاهش به افسر پلیس اعداد یکی از آقای جانسون اولین سیاست تعهدات زمانی که او نخست وزیر شد در ماه ژوئیه سال گذشته است.

اما کسانی که پیشرو استخدام درایو در حال حاضر می گویند کل مورد نیاز است بسیار بزرگتر زیرا آنها به عامل افسران پلیس خواهد شد که استعفا و یا بازنشستگی از خدمات.

زمان و ارقام نشان می دهد که تنها در یکی از 10 نامزد که امر به پیوستن به پلیس موفق است – به معنی یک و نیم میلیون نفر را مجبور به درخواست برای رسیدن به 53,000 هدف است.

این رقم رسیده توسط بالا بردن تیم مسئول برای استخدام. این شامل دفتر خانه مقامات در کنار نمایندگانی از دانشکده پلیس ملی و روسای پلیس’ شورای.

نیروهای انگلستان و ولز از دست 20,564 افسران بین مارس 2010 و مارس 2019 دفتر خانه آمار و ارقام نشان می دهد.

‘پرداخت است که اولویت’

پلیس فدراسیون و Superintendents انجمن می گویند شروع حقوق است که می تواند به عنوان کم £18,400 باید مطرح برای تشویق برنامه های کاربردی.

در تسلیم به پلیس پاداش نقد و بررسی بدن (PRRB) گفتند: “حقوق و دستمزد با شروع و اوایل پیشرفت پرداخت کلیدی هستند.

“بدون پرداختن به این اعتقاد ما هیچ امیدی وجود دارد که در استخدام اهداف خواهد شد. ما اعتقاد داریم که حداقل حقوق و دستمزد شروع باید در £24,177.”

آنها خواهان دستمزد گرفته شده “اولویت بالا” در سال جاری و گفت: در آنجا باید به 5 درصد افزایش پرداخت در تمام صفوف. بدن نیز هشدار داد از پتانسیل “شکست فاجعه بار” در policing اگر منابع ساخته شده است در دسترس است.

اگر پرداخت نشده است افزایش نیروهای جدید می تواند درآمد 15p, یک ساعت فوق ملی دستمزد زندگی می کنند.

پلیس فدراسیون ملی رئیس جان Apter گفت: “در حالی که ما در حال شروع به دیدن برخی از مثبت حرکت از دولت آنها نیاز به نشان دادن آنها جدی در مورد تعهد خود را به پلیس با پرداخت افسران پلیس نسبتا برای منحصر به فرد به چالش کشیدن و اغلب کار خطرناک انجام می دهند.

“سیاستمداران در حال حاضر باید از قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را در حال و پرداخت افسران پلیس نسبتا. این است که تنها آنچه را که آنها سزاوار.”

تجزیه و تحلیل

Danny Shaw, BBC امور خبرنگار

قبل از هرگز در انگلستان بسیاری از افسران پلیس شده استخدام در یک فضای کوتاه از زمان – به طوری که می توان آن را انجام داد ؟

پلیس است که یک حرفه ای و جذاب – ارائه نسبتا امن اشتغال و خدمت به مردم در یک برنامه به طور بالقوه طیف گسترده ای از نقش های.

بسیاری از نیروهای خود را به حال کمی مشکل عطف استخدام ضربه بزنید پس از سال زمانی که آن را آهسته به شدت.

اما این جریان سخت خواهد بود برای حفظ با رقابت از دیگر خدمات عمومی مانند آزادی مشروط زندانها و مدارس. شروع حقوق و دستمزد برای افسران پلیس به خصوص برای کارآموزی نجار است که به وضوح یک مسئله دیگر نیاز های جدید برای آنها به یک درجه و یا مطالعه برای یک در حالی که در این کار است.

مقامات پیشرو استخدام خروش می گویند که آنها نمی خواهد “پایین نوار” برای متقاضیان آرامش ضوابط و استانداردهای اما آنها ممکن است به “گسترش دروازه” بودن کمتر انتخابی.

در سال های اخیر برخی از نیروهای قادر به انتخاب کرم د لا کرم از نامزدها به دلیل وجود چند تا آموزش ، اگر آنها می خواهند به آمار بوریس جانسون هدف آنها نمی تواند استطاعت به عنوان ضربه زننده در آینده است.

صفحه اصلی دفتر سخنگوی گفت: “سال گذشته ما به نیروهای بزرگترین پرداخت جایزه از سال 2010 – پذیرش توصیه های پلیس پاداش هیئت بررسی از 2.5% افزایش پرداخت در کامل است.

“این به نیروهای انعطاف پذیری لازم برای ارائه پاسبان که نمی عضویت از طریق کارآموزی مسیر شروع و دستمزد £24,177.

“شکی وجود ندارد که پلیس مطلوب است حرفه ای – تعداد افراد پیوستن به پلیس رسیده است 10 سال به بالا و نیروهای استخدام در سرعت برای قرار دادن 20,000 بیشتر افسران در خیابان های ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی