پلیس هند در شهر قرار داده ‘هشدار’ پس از 5 coronavirus مظنون فرار بیمارستان جرقه تعقیب

پلیس در شهر ناگپور شده است شکار کردن بیمارانی که فرار از انزوا بخش از یک بیمارستان محلی که در آن آنها زندانی پس از نشان دادن علائم شبه آنفولانزا. سه نفر از پنج فراری شده اند به دنبال.

بیماران دو زن و سه مرد قرار داده شد در یک ویژه جداسازی بخش در ایندیرا گاندی دولت کالج پزشکی و بیمارستان (مایو) در غرب ایالت ماهاراشترا در اواخر روز جمعه پس از شکایت آنها از علائم شبیه به کسانی که گزارش شده توسط مردم زده با کشنده Covid-19 ویروس. همه آنها به امکانات پزشکی از اراده خود, the Times of India گزارش با استناد به منابع بیمارستانی.

حداقل یک زن coronavirus مشکوک بوده است و در تماس با فرد مبتلا به این بیماری است. زن کارفرما و همکار در حال درمان در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

همچنین در rt.com پاکستان موافقت خود را با بحث در مورد منطقه ای Covid-19 استراتژی پس از مودی خواستار همکاری پایان 4 سال وقفه با جنوب آسیا بلوک

معلوم نیست اگر این کاری که با این نسخهها کار به عنوان یک خانه کمک کرده است قرارداد این ویروس خودش را با نتایج حاصل از آزمون و سه تن دیگر از فراریان انتظار می رود به بازگشت در روز شنبه. یک مرد را آزمایش کرده است منفی است.

The runaways گزارش فریب پزشکان به آنها اجازه خروج از این بخش با نزدیک شدن به کارکنان یکی یکی و گفت که آنها می خواستند به استفاده از حمام و کمک خود را به یک چای.

در حالی که آن هنوز نامعلوم است که چه چیزی باعث این بیماران برای شکستن شل در مقیاس بزرگ تلاش برای پیگیری فراری راه اندازی شده است معاون کمیسر پلیس (DCP) Rahul Maknikar گفت.

“پلیس قرار داده شده است کرده است.”

حداقل سه نفر بوده اند پس از واقع توسط پلیس که خواستار بازگشت آنها به مرکز پزشکی Times of India گزارش با استناد به منابع در حالی که تعقیب و گریز در جریان است برای دو نفر دیگر.

هند گزارش کرده است بیش از 80 مورد از coronavirus از جمله دو است که منجر به مرگ و میر. آن را به عنوان دست و پنجه نرم کردن با شیوع – اعلام یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در اوایل این هفته – هند ساعت نارندرا مودی به نام تمام ملت متشکل از جنوب با آسیایی, انجمن همکاری های منطقه ای (سارک) به گروه با هم برای جلوگیری از گسترش آن.

همچنین در rt.com فراموش نکنید دست دادن زمان به Namaste: مغلوب ساختن پیشی جستن و شاهزاده چارلز آخرین به آغوش تبریک هند در #Covid عصر (ویدئوها)

پاکستان است که همچنین یک عضو از بلوک است که شامل افغانستان و بنگلادش و بوتان ، مالدیو و نپال و سریلانکا در حال حاضر نشانه های تمایل خود را به بحث در مورد یک مشترک coronavirus استراتژی از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان پیشنهاد شده توسط New Delhi.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im