کارآگاهان در حال بررسی مرگ یک مرد که در بدن داشت در سرگرم مایکل بریمور استخر می گویند که اطلاعات جدید در مورد پرونده پس از تمدید و تجدید نظر در هفته گذشته.

استوارت Lubbock, 31 مرده پیدا شد در بریمور در Roydon, Essex در 31 مارس سال 2001 داشتن رنج می برد جنسی جدی آسیب.

پلیس ارائه £20,000 پاداش برای اطلاعاتی که منجر به محکومیت.

آنها در حال حاضر پس از چند تماس به عنوان آینه گزارش شده است.

به عنوان آنها را مجددا راه اندازی درخواست تجدید نظر Det Ch Insp Stephen جنینگز گفت: “من باور دارم که [استوارت] مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل که شب.

“یک یا بیشتر از کسانی که حزب را برانگیخت مسئول که جدی تجاوز جنسی در استوارت Lubbock.”

جدید ارشد افسر تحقیق گفت: سه نفر که قبلا دستگیر شده از جمله بریمور, تا به حال نشده است “به طور کامل حذف شود”.

در یک کانال 4 مستند در مورد پرونده او پذیرفته صحنه جرم اشتباهات اتفاق افتاده در آن زمان با پلیس سریع به این باور مرگ یک تصادف بود.

بریمور خواندن بیانیه ای در توییتر پیش از این برنامه گفت: او بوده است “bashed و اذیت توسط رسانه ها” بیش از مرگ در استخر خود را.

“من همیشه همه چیز را انجام داده هر کسی که خواسته است از من,” او گفت:. “من به همکاری عمل با همه.

“اسکس پلیس خود QC گفته است که” ما می دانیم آقای بریمور تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این که هیچ مدرکی دال بر ارتباط او با صدمات به آقای مورفی و یا استخر’.”

“من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این وجه و در عین حال من نگه گرفتن bashed و اذیت توسط رسانه ها.”

پس پاداش ارائه شد و این برنامه با پخش یک اسکس سخنگوی پلیس گفت: “پس ما تجدید درخواست برای اطلاعات در مورد تجاوز به عنف و قتل استوارت Lubbock ما دریافت شماره از تماس با اطلاعات است.

“ما را دنبال کنید تا تمام خطوط پرس و جو.”

در سال 2007 بریمور دستگیر شد در ارتباط با مرگ بود اما بعد از آن منتشر شد بدون اتهام و دستگیری او در بر داشت به طور غیر قانونی.

پیدا کردن BBC News: شرق انگلستان در Facebook, Instagram و توییتر. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل eastofenglandnews@bbc.co.uk

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی