پلیس خوب مردم بیش از اجتماعی فاصله

نیروهای پلیس در انگلستان و ولز باید جریمه مردم برای نادیده گرفتن راهنمایی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مارتین Hewitt, رئیس پلیس ملی و رئیس شورای گفت بریتانیا شد و در یک “اضطراری ملی نه یک روز تعطیل ملی” .

این NPCC گفت: رفتن به محلی در نقاط زیبایی ممنوع نشده بود تا زمانی که وجود دارد هیچ mingling.

روسای پلیس می گویند اکثریت قریب به اتفاق مردم زیر اجتماعی فاصله اقدامات برای کمک به محافظت از بیمه خدمات درمانی.

در اولین جلسه از روسای پلیس از قوانین اضطراری به قدرت پلیس به موضوع جریمه Mr هویت نیز گفت:

  • هر کسی که قربانی یک جرم و جنایت و مورد نیاز پلیس هنوز هم باید برای کمک تماس بگیرید
  • تمام نیروهای در حال توسعه برنامه های احتمالی و ارتش در حالت آماده به کار برای بدترین سناریو پلیس بیماری
  • افسران در حال حاضر دریافت جامع و روشن راهنمایی در استفاده از قدرت برای تشویق و یا نیروی مردم برای رفتن به صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش ویروس از
  • وجود دارد هیچ برنامه ای برای بازرسی به نقاط زیبایی – اما افراد و خانواده ها نیاز به استفاده از عقل سلیم خود

در روز پنج شنبه, Derbyshire پلیس ارسال شده در فیلم از زوج ها و خانواده ها در راه رفتن به تنهایی در یک کنترل از راه دور زیبایی نقطه تحریک اتهاماتی که نیروی بیش از حد واکنش.

روز جمعه NPCC گفت که کشور پیاده نمی شد ممنوع تحت قانون است که به اجرا در آمد در روز پنج شنبه – نه ورزش بیش از یک بار در روز.

اما روسای پلیس گفت: نیاز به در نظر گرفتن خطرات به بیمه خدمات درمانی از گسترش این ویروس از طریق ناخواسته تماس های اجتماعی – و کسانی که می تواند با افزایش برنامه ای برای رفتن بیشتر از منطقه محلی است.

“این یک اورژانس ملی نه یک روز تعطیل ملی گفت:” آقای Hewitt.

“نکته این است که سعی کنید برای جلوگیری از افراد آلوده به دیگران. همه ما شاهد تصاویر از آخر هفته گذشته که در آن فضاهای باز بسته بندی شده بودند با مردم است.

“که در آن ما نمی خواهید برای دریافت به عنوان رویکرد ما یک آخر هفته است مکان های از زیبایی های طبیعی که کاملا بسته بندی شده با مردم آمدن و رفتن در همان پارک ماشین و بالقوه به گسترش ویروس.”

جریمه های جدید معرفی شده در روز پنج شنبه می تواند تحمیل شده بر هر کسی که حاضر به دنبال یک پلیس آموزش برای رفتن به صفحه اصلی اگر آنها در یک تجمع بیش از دو نفر و یا انجام خود را در یک راه است که افزایش احتمال گسترش این ویروس به دیگران است.

معاون پاسبان سارا گلن از Hampshire پلیس که منجر به کار در اطراف اجرای تایید کرد در این جلسه که نیروهای جریمه صادر کرده است اما به طور کلی تعداد آنها هنوز در دسترس است.

“اگر افراد در یک گروه جمع آوری و آنها را به درخواست و مشاوره و تعامل از ماموران به خانه بروم و تنها راه ما می توانیم تضمین انطباق این است که به آنها ثابت پنالتی بلیط این چیزی است که آنها داده شده است برای” او گفت:.

“ما می خواهیم بدانیم که آیا ما در حال برنده شدن در این نوع مذاکره با جامعه به نگه داشتن آنها را در خط با این مقررات و یا اینکه آیا یا نه ما که بسیاری از مردم که در حال عبور از آن.”

او گفت که پلیس را با استفاده از چهار مرحله رویکرد: تعامل با مردم و از آنها بپرسید که چرا آنها توضیح خطرات آنها نما به دیگران تشویق آنها را به بازگشت به خانه – و اگر آنها را ترک نمی کند, اجرای قانون یا از طریق جریمه و یا حتی بازداشت.

آقای Hewitt افزود: “آنچه ما نیاز داریم یک حس مشترک پلیس رویکرد برای جلوگیری از گسترش ویروس. این چیزی است که ما police service مشهور است – که در خارج وجود دارد صحبت کردن به جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im