در میان شایعات قریب الوقوع Antifa حمله تعدادی از افراد مسلح جمع شده بودند در شهر کوچک, Snohomish, واشنگتن, و ستایش بودند برای انجام این کار توسط شهر کلانتر. او در حال حاضر تنزل مقام برای حمایت خود را.

Snohomish رئیس پلیس کیت راجرز سرنگون شد در میان کشت از شکایات پس از او پشتیبانی آوازی برای یک جمع چند صد “اوباش مسلح” که همگرا در شهر از 9,000 نفر در مه 31.

راجرز انتقاد قرار گرفته بود برای اشاره به جمع آوری به عنوان یک “جشن شب tailgating و جشن تعارفات.” با وجود طراحی خشم بسیاری از فعالان آنلاین بالا پلیس دریافت پشتیبانی از اسنوهومیش شهردار جان Kartak.

“یکشنبه, مارس 31 ما اطلاع داده شده است که فرصت طلب پانک انتخاب کرده اسنوهومیش به عنوان یک هدف برای استقرار ضرب وشتم و خشونت” شهردار نوشت: در بیانیه آنلاین.

بیش از 500 نفر آمد با هم از همه نژادها و قومیت و سن و جنس برای جلوگیری از خشونت و خرابکاری بود که تهدید برای ما رخ می دهد کسب و کارهای کوچک.

این فرمانده پیشین باقی خواهد ماند و یک ستوان و خواهد بود reassigned و بخش محلی اعلام کرد که کاپیتان رابرت پالمر را بیش از.

در طول یک جلسه شورای شهر شهردار خود را مورد انتقاد قرار گرفت و نه به طور مستقیم خطاب به “رمزی سفید قدرت نمادها” که برخی از به اصطلاح اوباش با آنها به ارمغان آورد و متهم شد که “تن ناشنوا” و “عیب پوشی” وضعیت.

به رغم این ملامت شهردار Kartak همچنان به دفاع از پلیس گفت: در یک ویدیو که در او نیست “دیدن هر گونه نژاد پرستی” نه “هر گونه نفرت انگیز مؤتلفه پرچم.” این نظرات را به خود جلب کرد و در عین حال انتقاد از خروشد آنلاین اراذل و اوباش.

“من فقط تماشا شهردار Kartak تصویری رانندگی از طریق مرکز شهر Snohomish. و این خیلی سخت بود برای گوش دادن به. او برای تلفن های موبایل نادان تن ناشنوا و صادقانه گناه. او حتی با جسارت می گویند: “من نمی بینم هر گونه نژادپرستی'” نوشت: یکی از طرف کاربر.

با وجود واکنش شدید بسیاری از ساکنان ایستاده خروجی کلانتر و وقت شهردار. “اسنوهومیش پلیس کلانتر و شهردار Kartak کار خود را انجام داد و در دفاع از حقوق مردم را به اول و دوم و چهارم قانون حمایت. آنها را تحسین,” نوشت: یکی از ساکنان.

برخی از طرفداران اوباش اقدامات و مقامات حمایت ذکر شده اخیر حادثه که در آن یک فرد مسلح سیگار صاحب مغازه مجبور شد برای دفاع از خود فروشگاه از غارتگران فقط 30 دقیقه از Snohomish در Washtington دولت شهر Bellevue.

در اسنوهومیش حادثه می آید در میان اعتراضات گسترده شورش و غارت در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. بسیاری از فعالان به نام برای ادارات پلیس به defunded و یا منحل شده و به صورت یک شکل جدید از اجرای قانون به اجرا در سراسر کشور است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de