لهستان معاون PM می خواهد به گسترش Duda مدت دو سال در میان Covid-19 بحران اما آیا رئیس جمهور خوشحال ؟

لهستان معاون PM جرسلو Gowin پیشنهاد گسترش جمهور فعلی آندره Duda مدت برای مقابله با کروناویروس بحران — نه برای هفته ها یا ماه ها بلکه برای کل دو سال است.

قطب را در مجموعه ای به رفتن به پای صندوق های رای برای انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10, با وجود نصب نگرانی است که برگزاری انتخابات در وسط یک بیماری همه گیر می تواند بی دقتی.

Gowin که سر Porozumienie است که تراز وسط قرار دارد با حزب حاکم گفت: “دانشمندان ” داده” نشان می دهد که به تعویق انداختن انتخابات دو سال “امن خواهد بود.”

“چنین تغییری نیاز به اصلاح قانون اساسی پس از من درخواست تجدید نظر به تمام احزاب مخالف برای حمایت از” Gowin گفت: در یک بیانیه تلویزیونی. او اضافه کرد که اگر قانون اساسی اصلاح شد و Duda اجازه داده نمی شود به دنبال انتخاب مجدد هنگامی که دو سال تمدید کرده بود به پایان رسید.

تا کنون به نظر می رسد Duda خودش یک فن نیست پیشنهاد برای تمدید مدت خود را. که شاید به این دلیل که آخرین نظرسنجی نشان می دهد او را برنده دور دوم به آسانی اگر ممکن است در انتخابات پیش می رود.

Duda است را رد کرد و نگرانی های ایمنی و بهداشت بیش از برگزاری انتخابات گفت که “اگر وجود دارد شرایط برای رفتن به یک فروشگاه و سپس نیز وجود دارد که شرایط برای رفتن به یک مرکز رای دهی.”

همچنین در rt.com جدید محدودیت های تحمیل شده بر قطب از جمله مستند, نمی, تاثیر انتخابات PM

منتقدان می گویند که رئیس جمهور ممکن است یک فرصت در میان هرج و مرج و Duda ترجیح می دهند به نونهالان با ممکن است انتخابات به جای انتظار تا بعد در مورد خود رای گیری تعداد کاهش یافته و اگر Covid-19 بحران در این کشور بدتر شده است. که وجود دارد مردم در انتخابات می تواند به عنوان کم که 31 درصد با توجه به شیوع ویروس.

لهستان در حال حاضر 3,149 تایید موارد Covid-19 و 59 بیماران فوت کرده اند این بیماری است.

مدنی پلت فرم لهستان حزب مخالف اصلی در روز جمعه گفت که “به هیچ وجه” این امر حمایت از گسترش Duda را اصطلاح و گفت: دولت از بلایای طبیعی باید اعلام کرد که اجازه می دهد تا برای به تعویق افتادن انتخابات است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im