PMQs: Starmer متهم PM نادیده گرفتن کمک ویروس ارائه


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

کار رهبر آقا Keir Starmer متهم کرده است بوریس جانسون از نادیده گرفتن پیشنهاد برای کمک به ایجاد حمایت عمومی برای گرفتن کودکان به مدرسه است.

نخست وزیر سوالات آقا Keir گفت که او نوشت به PM خصوصی دو هفته پیش بود اما نه دریافت پاسخ.

آقای جانسون گفت: “در زمان مشکل به حلقه” اد میلیبند به او مختصر در مستند تسهیل اقدامات است.

او گفت: آقا Keir را “بی پایان حملات” دولت تضعیف شد “اعتماد عمومی و اعتماد به نفس”.

خیابان داونینگ گفت: این دو نفر سخن گفته بود در 28 مارس در یک کنفرانس تلفنی با دیگر رهبران اپوزیسیون.

کار منابع گفت: در تماس بود و برای بعد از ظهر به مختصر رهبران اپوزیسیون در آنچه دولت در نظر گرفته شده برای انجام این کار – و آقا Keir بود نه یک-به-یک گفتگو با آقای جانسون پس از پایان ماه آوریل است.

  • PMQs: Starmer چالش جانسون در ویروس پاسخ
  • جانسون خواست به ‘گرفتن’ در ویروس استراتژی

آقا Keir استفاده PMQs به برجسته کردن آنچه که او گفت: یک سقوط بزرگ در اعتماد عمومی به دولت را از دست داده و coronavirus بحران در زمانی که پشتیبانی بیشتر مورد نیاز به سهولت این کشور از مستند.

از دوشنبه بیش از دو میلیون اولیه دانش آموزان در انگلستان دعوت شدند بازگشت به مدرسه اما سر گزارش “بسیار متغیر” سطح حضور و غیاب اعم از 40 درصد به 70 ٪ است.

‘کاهش تدریجی’

اد میلیبند گفت: PM: “من به حمایت از دولت آشکارا و من گرفته ام, انتقاد, آن, اما, او باعث می شود آن را دشوار است به حمایت از این دولت بیش از دو هفته گذشته.”

آقای جانسون متهم آقا Keir از رفتن بر سر قول خود برای همکاری سازنده با دولت است.

اما آقا Keir گفت که او تا به حال ارائه شده برای کمک به ایجاد اجماع برای بازگشایی مدارس در نامه مورخ شنبه 18 مارس که حزب کارگر در حال حاضر منتشر شده است.

در آن آقا Keir می گوید PM او حمایت دولت است “کاهش تدریجی” از مستند اما همچنان نگران عناصر “از جمله شفافیت سرعت و داشتن موثر و آزمون پیگیری و ردیابی سیستم” و “کاملا غیر قابل توجیه حملات که ساخته شده اند در معلمان”.

اد میلیبند می گوید PM او از باز شدن مدارس “به عنوان به زودی به عنوان feasibly ممکن است”.

اجتماعی تفرقه’

اما او می افزاید: “من مطمئن هستم که به عنوان نخست وزیر به شما خواهد شد به اشتراک گذاری نگرانی من است که بدون یک اجماع قوی تر از حرفه ای و پدر و مادر پشت باز گسترده تر از مدارس برخی از والدین را انتخاب کنید نه به پیروی و این موضوع تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر اجتماعی تفرقه.”

آقا Keir ارائه شده برای دیدار با آقای جانسون به همراه وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون و سایه وزیر آموزش و پرورش ربکا طولانی بیلی به بحث در مورد چگونه یک “اجماع را می توان در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن است” به کودکان به مدرسه است.

در PMQs او گفت که او تا به حال دریافت نکرده پاسخ به این نامه است.

نخست وزیر گفت که او آقا Keir “باید که تن” چرا که او گفته بود به او تلفن – تاکنون) و رهبر بود “تایید شده” گام های دولت بود.

“من فکر می کنم که او را محکم در زمین هنگامی که او می ایستد و با اکثریت قریب به اتفاق مردم که درک بسیار دشوار و شرایطی که ما در” او گفت: آقا Keir.

آقا Keir به نام برای یک استراتژی خروج از دولت در زمانی که برخی از خود نمایندگان مجلس – و قطعا مردمی اعضای – می خواستم به دیدن او در برخورد با شماره 10 بیشتر قوی در مسائل روز.

او در حال حاضر احساس می کند توجیه به عنوان او معتقد است فقدان یک استراتژی “خروج بدون یک استراتژی” به عنوان او آن را قرار می دهد – در حال تبدیل شدن آشکار است.

کار رهبر است, مصمم به ماندن یک قدم جلوتر از دولت است.

پس با بالا بردن سوال در حال حاضر بیش از این کاهش مستند در حالی که شک و تردید باقی می ماند در مورد سطح هشدار و اثربخشی پیگیری و ردیابی, سیستم او موقعیت حزب به فاصله خود را بیشتر از دولت رویکرد اگر R تعداد بالا می رود.

اما این درست است که لحن خود نسبت به بوریس جانسون خودش سخت است.

خواندن آین را تجزیه و تحلیل کامل

اد میلیبند همچنین خواسته در PMQs در مورد “قول” آقای جانسون ساخته شده مورد نیاز جهان “ضرب و شتم” آزمون پیگیری و ردیابی عملیات در 1 ژوئن گفت: این هفته ها دور از اینکه به طور کامل و در حال اجرا.

آقای جانسون را متهم به کار رهبر “داشتن در تلاش ده ها هزار نفر از مردم که آن را راه اندازی از یک ایستاده شروع”.

اد میلیبند نیز انتقاد کرد و دولت را به عدم شفافیت بیش از تصمیم گیری به سهولت مستند در انگلستان, درخواست نخست وزیر چه زمان Covid-19 سطح هشدار و تحقیق عفونت سطح بود.

آقای جانسون سیلی فرستا دن جعبه به عنوان او پاسخ داد: “او به خوبی می داند که سطح هشدار می کند و اجازه می دهد آن را و او را افزایش نمی دهد که موضوع را با من در زمانی که ما در حال گفتگو با تلفن.”

او گفت: سطح هشدار همچنان در چهار – اما دولت پنج آزمون برای کاهش این مستند تا به حال انجام شده است.

“سوال برای او این است که آیا او در واقع پشتیبانی از پیشرفت ما در حال ساخت چرا که در آخر هفته او را از آن حمایت و در حال حاضر او در حال انجام یک U-نوبه خود در حال حاضر او به نظر می رسد در برابر مراحل این کشور در حال شکل گرفتن” اضافه شده PM.

آقا Keir نیز انتقاد آقای جانسون استفاده از آمار پس از انگلستان آمار سازمان گفت: از آن کاهش یافته بود “به خوبی از انتظارات”., گفت: آن را تضعیف اعتماد.

آقای جانسون در جواب گفت: “من واقعا نمی بینید هدف خود را بی پایان حملات به اعتماد عمومی و اعتماد به نفس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de