PMQs: آقا Keir Starmer پرس بوریس جانسون در تست و ردیابی

آقا Keir Starmer فشرده است بوریس جانسون در اثر NHS تست و ردیابی سیستم در انگلستان در طول نخست وزیر سوالات.

اد میلیبند گفت: این یک “مشکل بزرگ” است که فقط بیش از 10 ، 000 نفر با کروناویروس کرده و با وجود برآورد 33,000 موارد است.

اما آقای جانسون انتقاد آقا Keir برای حمایت از اقدامات دولت.

این ساعت همچنین رد سوال در مورد ردیابی نرم افزار برای کسانی که در تماس با این ویروس.

آقا Keir آغاز شد او در بازجویی گفت: کار پشتیبانی دولت اعلام روز سه شنبه به سهولت بیشتر مستند محدودیت در انگلستان از 4 جولای.

اما او گفت: آن را به کار با خیال راحت “ما نیاز موثر پیگیری و ردیابی و جداسازی سیستم”.

وی افزود: “نخست وزیر وعده داده جهان-ضرب و شتم سیستم خواهد بود و در 1 ژوئن.

“من فراموش تشخیص کار سخت است که به این رفته اما اگر دو سوم از کسانی که با Covid-19 نمی رسید و پرسید: برای ارائه جزئیات تماس وجود دارد یک مشکل بزرگ نیست وجود دارد؟”

آقای جانسون ادعا کرد آقا Keir شده بود “حیرت زده با موفقیت تست و ردیابی عملیات” اضافه کرد: “بر خلاف خود prognostications از دل تنگی آن است رو به بالا و در حال اجرا بسیار سریع تر از شک انتظار می رود.”

او گفت: 87,000 تماس از کسانی که تست مثبت برای coronavirus رسیده و به نام برای با همتای خود به “ادای احترام” به این تیم کار بر روی سیستم.

اما آقا Keir متهم نخست وزیر “نه پرداختن به سوال”.

اد میلیبند گفت: تعدادی از افرادی که نمی رسید به معنای “شکاف بزرگ” بود که در سیستم و اضافه کرد: “نخست وزیر خطرات ساخت اشتباهات او در آغاز همه گیر – مسواک زدن کنار چالش بی باک به جلو و برآورد درستی از خطر است.”

آقای جانسون متهم آقا Keir از “سهوا دادن یک تصور نادرست از آنچه تست و ردیابی انجام شده است” این ادعا آن است که تماس با “اکثریت قریب به اتفاق کسانی که تست مثبت و تماس خود را و آنها را برای منزوی کردن”.

او آن را به نام “توانمند دستاورد” و گفت: کار بود “yo-ass back به موضع مخالف”.

آقا Keir تصریح کرد حمایت خود را به صورت مستند, کاهش, اما گفت که این کشور “به اشتباه رد چالش” اضافه کرد: “65,000 مردم از دست داده اند و زندگی خود را به دلیل Covid-19. نخست وزیر باید به استقبال چالش است که می تواند صرفه جویی در زندگی به جای شکایت در مورد آن.”

این پیشنهاد که آزمون و ردیابی سیستم باید رسیده 33,000 مردم باید با احتیاط رفتار شود.

آن را برآورد ساخته شده توسط دفتر آمار ملی خود را بر اساس رسمی جامعه نظارت برنامه برای دولت است.

آن است که بر اساس 10 مورد مثبت از 24,500 افراد آزمایش شده است. این فایرفاکس خود می گوید: تعداد کم و معنی هر گونه گسترده تر extrapolation به شدت caveated.

چه تر است, آن را شامل موارد بدون علامت – که در آن مردم نه نمایش علائم و فراموش نمی کند بنابراین می دانم که آنها باید این ویروس و بنابراین نمی توان انتظار داشت به جلو آمده و برای تست.

داده های اخیر برای انگلستان تست و ردیابی سیستم را نشان می دهد بیش از 10 ، 000 نفر که تست مثبت – سه چهارم از کسانی که در گذشته به ردیاب – درگیر با خدمات و ارائه اطلاعات تماس. از کسانی که مخاطب نه در 10 رسیده بودند و خواست برای منزوی کردن.

است که می گویند وجود دارد ضعف در سیستم. وجود دارد. اما آن سخت است برای تعیین میزان از دست رفته عفونت و اینکه آیا این تقصیر از سیستم های عمومی و یا به دلیل deviousness ویروس.

چگونه ردیابی طرح می گذرد ؟

بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی طرح – که نخست وزیر ادعا خواهد بود “جهان-ضرب و شتم” – راه اندازی شد در 28 مه.

با توجه به آمار منتشر شده در 18 ژوئن:

  • 14,045 افرادی که آزمایش مثبت شده اند با اشاره به طرح
  • از این 10,192 (72.6%) ارائه جزئیات تماس های اخیر
  • مخاطبین به مبلغ 96,746 مردم – از این 87,639 مردم رسیده بودند و خواسته خود جدا

این 33,000 رقم اشاره شده توسط آقا Keir Starmer می آید از دفتر آمار ملی (فایرفاکس). آن را به آزمایش یک نمونه از مردم و کار کردن چند درصد از آنها را آلوده می شوند و سپس استفاده از آن به مردم به عنوان یک کل.

آن را برآورد کند اما رقم واقعی افرادی که تست شده اند پس از تعقیب نمی خواهد بود قادر به تماس با همه آنها را.

اد میلیبند همچنین سوال PM در مورد زمانی که یک برنامه تلفن همراه برای ردیابی افرادی که تا به حال شده است در تماس با دیگران حامل ویروس خواهد بود و در حال اجرا.

او گفت این بود که “تنها راه پیگیری مخاطبین ناشناخته” مانند مردم در سواحل و یا در یک پارک بود که در تماس نزدیک با یکدیگر است.

کار رهبر به نقل از وزیر بهداشت مت Hancock – که به نام برنامه “بحرانی” در مه, اما بعدا گفت که “تنها تا کنون حمایت های بیشتر” – درخواست PM “که در آن است؟”

آقای جانسون گفت: “نه تنها کشور در جهان است که دارای عملکردی قرارداد ردیابی برنامه” اما انگلستان تست و ردیابی سیستم مشغول به کار بود.

آقا Keir گفت: آلمان تا به حال یک برنامه کاری با 12 میلیون محبوبیت قبل از هل دادن نخست وزیر در تعدادی از تاخیر به برنامه و هزینه های آن از £12m.

“سایر کشورها جلوتر از ما,” او گفت:. “هنگامی که ما می رویم به یک کار برنامه؟”

PM گفت: تعداد مخالف بود “کاملا اشتباه” در مورد آلمان و گفت: دولت تا به حال “همیشه کاملا روشن است که برنامه icing در کیک”.

او نتیجه گرفت: “آنچه ما فوق العاده است NHS تست و ردیابی عملیات است که در حال حاضر و در حال اجرا است که در حال رفتن به دریافت بهتر و بهتر خواهد شد و ضروری برای ما موفقیت در آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de