‘لطفا آن را نمی توان واقعی’: ورزشی جهان در شوک بعد از مرگ ‘نماد جهانی’ کوبه برایانت

مرگ NBA افسانه کوبه برایانت در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه است بیرون آورده و ابراز غم و اندوه از بسیاری از هموطنان خود را حرفه ای و همچنین از اعضای برجسته ورزشی جهانی جامعه است.

18-زمان NBA All-Star 41 ساله درگذشت و پس از یک هلیکوپتر که در آن او یک مسافر سقوط کرد و پس از ترکیدن به شعله های آتش در شهر کالاباساس در لس آنجلس با توجه به ما رسانه ها. لس آنجلس کلانتر گفت که هشت دیگران قابل درک به جان در تصادف.

همچنین در rt.com NBA افسانه کوبه برایانت می میرد در سقوط هلیکوپتر در سن 41

برایانت که صرف تمام زندگی خود را با لس آنجلس لیکرز بازنشسته از بسکتبال در سال 2016 پس از دو دهه کار حرفه ای که تو را دیدم او را تبدیل به یک پنج بار قهرمان NBA و مندرج وضعیت خود را در کتاب های تاریخ به عنوان یکی از بهترین-همیشه بازیکنان.

مرگ او باعث شده است قریب به اتفاق, نمایش احساسات در رسانه های اجتماعی به عنوان همکار خود بازیکنان که برخی از آنها برای بازی در کنار لیکرز آیکون ابراز غم و اندوه خود را در از دست دادن یکی از بازی true giants.

برایانت برسد در ورزش جهان توسعه یافته به مراتب فراتر از آن است که فقط در NBA باعث چند نام شناخته شده از سراسر جهان برای عضویت در غلیان احساسات غم و اندوه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود همچنین در میان کسانی که به توییتر برای ابراز تسلیت خود را.

همچنین در rt.com ویدئوها نشان می دهد صحنه کالیفرنیا خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن کوبه برایانت

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de