دقیق نمودار از سایت سازمان ملل متحد, اجلاس سران برگزار شد در گلاسکو بعد از این سال به طور تصادفی قرار داده آنلاین.

این COP26 کنفرانس آب و هوا در حال برنامه ریزی برای ماه های نوامبر و به عنوان بخشی از فرایند مناقصه دولت بریتانیا آپلود آنها در خطا.

ایمیل در روز یکشنبه برجسته اشتباه و توصیف آن به عنوان یک “شخص نقض امنیتی”.

دولت بریتانیا گفت که ادامه کار با پلیس اسکاتلند مطمئن شوید این رویداد امن بود.

آن را درک بود این اسناد که پس از حذف شده است آیا نشان نمی دهد زیرساخت های دقیق و یا لایه های امنیتی در داخل و اطراف ساختمان. اما آنها به طور معمول به اشتراک گذاشته publicly.

رهبران جهان

این روزنامه ادعا می کند که وب سایت نا امن شامل 19 فایل از جمله برنامه های “در هر منطقه از این رویداد فضایی ساختمان اتاق توسط اتاق” از جمله چیزهایی مانند بارانی دریچه اتاق و قدرت hub.

حدود 30000 نفر از جمله برخی از 200 رهبران جهان انتظار می رود برای حضور در COP26.

پلیس اسکاتلند قبلا هشدار داده است که هزینه تامین امنیت می تواند بیش از £200 – تا حدودی به دلیل نیروی نیاز به را در افسران از جاهای دیگر در انگلستان برای کمک به.

یک سخنگوی دولت بریتانیا گفت: “ما در حال ادامه کار بسیار نزدیک با پلیس اسکاتلند و مقامات مربوطه برای اطمینان از COP26 امن و استقبال رویداد برای همه شرکت کنندگان.”

دولت اسکاتلند گفت: از آن ساخته شده بود آگاه از این موضوع توسط دولت بریتانیا اما آن است که اعتماد به نفس این رویداد خواهد بود امن و استقبال.

این کنفرانس با توجه به برگزار می شود, در اسکاتلند رویدادهای پردیس بین 9 و 19 نوامبر, اما وجود داشته اند نگرانی های فزاینده در مورد هزینه های میان ادعا می کند که انگلستان و اسکاتلند دولت شده اند در مواجهه بیش از برنامه ریزی برای این رویداد.


چه COP26?

  • آن را یک سازمان ملل متحد-led نشست سالانه تنظیم برای ارزیابی پیشرفت در مقابله با تغییر آب و هوا
  • پلیس می ایستد برای کنفرانس احزاب است. احزاب در سوال هستند کشورهایی که به تصویب سازمان ملل متحد در چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا (UNFCCC)
  • این UNFCCC یک معاهده بین المللی محیط زیست که به اجرا در آمد در 21 مارس 1994
  • اولین پلیس نشست در برلین آلمان در سال 1995
  • COP26 در ماه نوامبر را ببینید حدود 200 رهبران جهان دیدار در گلاسکو به توافق جدید علیه ایران در حال افزایش درجه حرارت
  • آن را به عنوان دیده می شود به خصوص مهم است چرا که رئال مادرید پلیس در سال گذشته در سمت چپ قایق از مسائل پیچیده حل نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im