یک مقام ارشد فلسطینی رسمی سرزنش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه برنامه ریزی برای آشفتگی های اخیر پس از ما رهبر در گفت رهبران محلی بودند تحریک به خشونت.

“کسانی که در معرفی برنامه ای برای الحاق و آپارتاید و قانونی از اشغال و شهرک هستند که مسئولیت برای تعمیق چرخه خشونت و افراط گرایی” صائب صائب عریقات دبیر کل سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) در بیانیه ای گفت:.

وی این اظهارات را یک روز پس از جارد کوشنر تهمت پسر در قانون و متفکر به اصطلاح “معامله قرن’ را متهم کرد که محمود عباس از اصرار هواداران خود را به انجام خشونت است.

“او تماس برای روز خشم در پاسخ گفت که حتی قبل از او را دیدم طرح” کوشنر به خبرنگاران در نیویورک در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد عضو است.

همچنین در rt.com شک در ماشین رمنج حمله که در سمت چپ 12 سرباز اسرائیلی مجروح پس از بازداشت گسترده تعقیب جنایتکاران

سهشنبه مشخص شده بود چندین حوادث خشونت آمیز. سه فلسطینی کشته شدند در درگیری با نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری است. در اوایل صبح روز 12 سرباز اسرائیلی مجروح شدند و در یک رمنج از حمله در بیت المقدس. بعد در همان روز یک مهاجم با نزدیک شدن یک گروه از پلیس اسرائیل ناگهان کشیدن اسلحه بر روی آنها و باز کردن آتش مجروح شدن یکی از آنها است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح صلح منطقه رونمایی شد در ژانویه مختلف گروه های فلسطینی تا به حال یک لحظه نادر از وحدت به عنوان آنها به صحنه تظاهرات محکوم کردن اشغال. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح پیشنهاد یک دولت فلسطینی در قالب چندین نواحی عمدتا احاطه شده توسط اسرائیل. در حالی که بصورتی پایدار و محکم رد فلسطین آن را مورد ستایش قرار داد توسط اسرائیل با نتانیاهو گفت که این کشور ارائه فلسطینی “مشروط و محدود حاکمیت.

همچنین در rt.com ‘معامله قرن” خواهد شد مرگ قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن می کند, ایران اسلام, توییت دوبله ترتیب یک آمریکایی ‘طرح’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی