سیاره مدافع تازه به دست آوردن بینش در سیارک انحراف با مطالعه جدید

دانشمندان که محافظت از زمین از احتمال بسیار زیاد راک فضایی فوق العاده به سیاره ما باید اجرا حیاتی تست در استراتژی دفاع و در اینجا آنچه را که آنها آموخته است.

اگر یک سیارک است careening به سمت زمین آماده ویران سیاره ما بهترین دفاع به حالت حمله و منحرف کردن آن ، اما به دلیل آن را بسیار سخت برای تست این در سیارک ها در حال اجرا آزمایش ضروری است به درک دقیقا چگونه موثر تاکتیک است و آنچه اتفاق می افتد به منحرف سیارک.

سیاره دفاع محققان در آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور می گویند چنین سیارک اعتصاب یک “احتمال بسیار کم” اتفاق می افتد در دهه های آینده, اما آن را “بسیار بالا” عواقب اگر آن را به تصویب می آیند.

همچنین در rt.com چهار سیارک در مسیر برخورد با زمین

“زمان خواهد بود که دشمن اگر ما چیزی سر راه ما یک روز. ما ممکن است محدود پنجره برای منحرف کردن آن و ما می خواهید به برخی از که ما می دانیم که چگونه برای جلوگیری از فاجعه است. که این چه کار است همه چیز در مورد” محقق Tané Remington توضیح داد.

این boffins فرار یک سری از شبیه سازی برای شناسایی پارامترهای مهم هستند به دقت تقلید تاثیر حالات با شکننده rocky سیارک.

آنها دریافتند که راه خاص یک سیارک با یک شی و قدرت جسم به یک اثر قابل توجه در پیش بینی اندازه دهانه در سنگ و مقدار شتاب منتقل شده به آن است.

این یافته ها کمک خواهد کرد که این تیم با سنگ تیز کردن آن مدل سازی طرح برای دو سیارک تغییر مسیر آزمون (DART) ماموریت در سال 2021. این ماموریت انفجار یک impactor به ماه نزدیک به زمین سیارک Didymos برای دیدن اگر آن را تغییر مدار آن است. ماه شبیه به دیگر سیارک نزدیک به زمین است که به طور بالقوه می تواند سقوط به زمین و باعث آسیب قابل توجهی.

تحقیقات جدید نشان داد که DART ماموریت را کمتر از تاثیر در ماه بیش از پیش محاسبه شده است. این مقاله co-نویسنده مایک اوون گفت که این می تواند عواقب قابل توجهی است.

“اگر وجود دارد یک زمین محدود سیارک کم بها دادن شتاب انتقال می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت انحراف ماموریت و تاثیر. این مهم ما دریافت پاسخ درست است. داشتن دنیای واقعی داده ها برای مقایسه است مانند در اختیار داشتن جواب در پشت کتاب,” او توضیح داد.

همچنین در rt.com دانشمندان زمین قدیمی ترین سیارک دهانه از 2.229 میلیارد سال پیش که ‘ممکن است به پایان رسید یک عصر یخبندان’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im