سیاره 9 بعدی ؟ صدها نفر از جزئی سیارات یافت فراتر از نپتون در منظومه شمسی ما

محققان با موفقیت شناسایی 316 جزئی فراتر از سیارات نپتون, 139 که کاملا جدید در یک کشف است که می تواند ما را یک گام نزدیک تر به شکار کردن این سیاره مرموز نه.

با استفاده از مادون قرمز و نزدیک به مادون قرمز اطلاعات گرفته شده از آسمان جنوب با بررسی انرژی تاریک (DES) دانشمندان زحمت دنبال کردن بیش از 300 trans-Neptunian اشیاء (TNOs) در رسد دور از منظومه شمسی ما است. TNOs بدنام دشوار است به نقطه ای که آنها خیلی کم و خیلی دور در مجاورت برای روشن کردن آنها برای ما کافی برای تشخیص.

این پردازنده طراحی شده برای مطالعه کهکشان ها و supernovas و عمل بین اوت 2013 و ژانویه 2019 اما آن را ثابت کرده است ارزشمند در ردیابی کردن گریزان TNOs.

همچنین در rt.com دانشمندان ممکن است کشف کرده اند از دست تکه از رمز و راز سیاره Theia به خاک سپرده شد در داخل Moon

پلوتون است که در واقع به عنوان یک TNO و واقع شده است در حدود 40 واحد نجومی (AU) از خورشید (یک AU فاصله از خورشید به زمین). در میان این لیست جدید از TNOs شد اشیاء بین 30 و 90 AUs دور.

در حال حاضر محققان به رهبری توسط دانشجوی کارشناسی ارشد پدرو Bernardinelli و اساتید گری برنشتاین و Masao ساکو pored بیش از مجموعه داده از هفت میلیارد ‘نقطه’ که از آنها لیستی از 22 میلیون اشیاء داشتن پاک قبلا شناخته شده اشیاء مانند ستاره ها ، کهکشان ها و ابرنواخترها.

آنها محدودتر هم که در لیست پایین فقط 400 نامزدها قابل مشاهده در سراسر حداقل به مدت شش شب از مشاهدات قبل از تقطیر لیست حتی بیشتر با “انباشته” تصاویر متعدد در بالای یکدیگر به دقت ردیابی حرکت اجسام دور و به بهتر درک دقیقا آنچه آنها بودند و آنها را متمایز از یکدیگر است.

“سخت ترین قسمت در تلاش بود تا مطمئن شوید که ما قادر به پیدا کردن آنچه که قرار بود ما برای پیدا کردن” می گوید Bernardinelli.

همچنین در rt.com ما ممکن است در نهایت یک راه برای پیدا کردن سیاره مرموز 9 اما گرفتن وجود دارد…

این boffins در حال حاضر اجرای دوباره خود را تیز تجزیه و تحلیل در کل DES مجموعه به شکار حتی بیشتر از اشیاء مشابه. آخرین اکتشافات منتشر شده در مجله اختر فیزیک مکمل سری حتی می تواند کمک جستجوهای آینده برای سیاره فرضی نه نام داده شده به یک تایتانیک شی است که قطع مدار از اشیاء فراتر از نپتون است که فراموش اخترفیزیکدانان و نظریه پردازان توطئه به طور یکسان برای چند دهه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im