رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در پاسخ به یک ویروسی عکس از خود که در آن صورت خود را به نظر می رسد به رنگ نارنجی روشن کرد و گفت: این تصویر توسط “فتوشاپ بدیهی است” اما با در نظر گرفتن آرامش در این واقعیت است که موهای خود را به نظر می رسد خوب است.

“بیشتر جعلی اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت و افزود که “باد قوی بود” اما موهای خود را “خوب به نظر می رسد” و این که مخالفان سیاسی خود را انجام خواهد داد “هر چیزی را به رفتار” او. رئیس جمهور در پاسخ پس از #orangeface trended در توییتر در سراسر شنبه.

متخلف تصویر نشان می دهد که به نظر می رسد خطوط مایل به زرد قهوهای (و یا فقط برخی از روشنایی بد) بر مغلوب ساختن پیشی جستن و موجب متعدد الگوهای رفتاری در توییتر.

آن در اصل به اشتراک گذاشته شده توسط عکاس ویلیام ماه در یک حساب به نام “کاخ سفید عکس’ ساخته شده است که آن را به نظر می رسد یک عکس رسمی از رئیس جمهور اما حساب تایید نشده.

عکاس گتی معاونت نیز نوشته شده یک تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن در جنوب چمن کاخ سفید از همان روز — و اگر چه وجود دارد پاک کردن اثر خفیفی از رنگ نارنجی به رئیس جمهور صورت آن را به عنوان شدید به عنوان در (تغییر ظاهر) عکس نوشته شده توسط ماه.

یک عکس گرفته شده توسط یک عکاس رویترز نیز نشان می دهد که تفاوت در رنگ بر رئيس جمهور است اما نه به عنوان استارک به عنوان در ماه نسخه منجر به بسیاری از به فرض او عمدا تغییر تصویر به تولید افراطی ترین کنتراست ممکن است.

 

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im