عکاس پشت تصویر نمادین از Khabib ارسال Conor McGregor می میرد از coronavirus در سن 48

محترم مستقر در نیویورک عکاس ورزشی آنتونی باعث تخریب جهانی, مردی که اسیر یک تصویر نمادین از Khabib Nurmagomedov ارسال Conor McGregor, گذشت, پس از او قراردادی coronavirus.

باعث تخریب جهانی, 48, بود cageside برای UFC 229 کینه مسابقه بین سبک وزن قهرمان Nurmagomedov و مک گرگور در ماه اکتبر 2018 که در آن او در زمان یک تعریف تصویر از مسابقه فقط لحظات قبل از McGregor فرستاده شده خود را به روسیه حریف.

این عکس یکی از تعیین کننده ترین تصاویر ورزشی در سال بود با سرعت مخابره در سراسر جهان به عنوان اخبار ویراستاران ابتدا پشت خود را به صفحات برای پوشش پیش بینی ترین در تاریخ از مخلوط هنرهای رزمی است.

باعث تخریب جهانی نیز در دست به عکس بلافاصله پس از مبارزه از جمله یکی به خصوص سوزاننده تصویر از Nurmagomedov بودن مهار امنیت من به عنوان او تلاش برای حمله به اعضای McGregor همراهان.

چند جزئیات اعلام شده است که به جزئیات باعث تخریب جهانی گذشت اما عکاس بود که به کار گرفته شده توسط نیویورک پست شناخته شده بود به یک ثابت از نیویورک ورزشی ،

شهر نیویورک است که بدترین آسیب دیده شهر در ایالات متحده با حدود 190,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 9,300 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

چندین مراسم تجلیل باعث تخریب جهانی از اعضای نیویورک ورزشی جامعه ساخته شده اند پس از مرگ او اعلام شد.

آنتونی باعث تخریب جهانی شد همکار ما دوست ما و درخشان روزنامه نگار” استفان لینچ پست editor-in-chief گفت. “او کاملا به سادگی یکی از بهترین عکاسان ورزشی در شهر نیویورک گرفتن تمام لحظات عمده ای از این 25 سال گذشته. نرم-صحبت های خنده دار, اما بیشتر از همه نوع – او احترام کسانی که از او عکس و تحسین کسانی که با او کار می کرد.

در ضمن باعث تخریب جهانی “را در بازیکنان و مردم ما تفریح و سرگرمی ملی“گفت: لیگ بیس بال در یک بیانیه است.

همچنین در rt.com سیاسی سنگین وزن? Conor McGregor را coronavirus اعلامیه می تواند خیانت بسیار بزرگتر جاه طلبی

او یک کاریزماتیک عکاس آورده است که طرفداران به اقدام نزدیک تر با تصاویر خیره کننده از متس,” New York Mets COO جف Wilpon اضافه شده است. “از همه مهمتر او یک دوست برای بسیاری از ما از طریق متعدد بهار دوره های آموزشی در پورت سنت لوسی به عنوان به خوبی به عنوان یک ثابت در lenders.”

آنچه که یک مرد بزرگ. خیلی متاسفم برای شنیدنگفت:” تگزاس رنجرز infielder تاد فریزر بود که قبلا مستقر در نیویورک است. “خدا او را پیدا فرشته, عکاس, که برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im