Zachary Antoinette ✌ ⛄ مبتنی بر روزنامه نگار و نویسنده رمان نزدیک است.

میت رامنی در آخرین رمز جمهوری خواه بودن برافراشتند تا بر روی شانه ها از رسانه های جریان اصلی با تشکر از “شجاع” تصمیم به نادیده گرفتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با رای دادن با دموکرات ها را به استیضاح رئیس جمهور.

شما فکر می کنم یوتا سناتور تنهایی شکست “دولت اسلامی” (که قبلا داعش) و سپس نجات چند بچه گربه ها در خارج از درختان در راه خانه خود را از راه رسانه ها در حال نوشتن در مورد او.

نیویورکر اعلام کرد که نامزد سابق ریاست جمهوری “ضبط” یک شانس برای “بازنویسی خود را در تاریخ” با استیضاح رای دادن.

یک قطعه نظر در واشنگتن پست تلقی تصمیم “شجاع” و توییتر پر بود از عشق به انسان یک بار eviscerated توسط لیبرال مفسران برای سادگی گفت: “کلاسور پر از زنان است.”

این lionization از رامنی چیزی جدید است. رسانه های جریان اصلی همیشه نگه می دارد چند نشانه جمهوریخواهان در اطراف و آنها معمولا یکی از آنها تشخیص ارزش خود را ستود تا زمانی که فرد اتفاق می افتد را متناسب با زمان در دستور کار و زمان در دستور کار است که به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن بنابراین رامنی است به طور موقت ایمن از معمول تمسخر خود وابستگی و ایمان دریافت خواهید کرد.

دیگران را نیز در بر داشت خود را در حال قدم زدن در این مسیر از ستایش, گذشته, مسخره, کنار, به طوری که آنها می تواند تلقی قهرمانان برای جسارت به فرار از صفوف حزب جمهوری خواه و مخالفت با رئیس جمهور.

جان مک کین

رامنی پیشتر در سال جدید مک کین.

“مانند مک کین قبل از او رامنی در سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن” و غیاب نوشت: پس از رامنی استیضاح رای دادن.

واشنگتن پست جنیفر روبین تحسین رامنی استیضاح رای در یک سخنرانی خواستار آن “مک کین-esque.”

مک کین نبود همیشه دوست داشتم هر چند. زمانی که او در برابر باراک اوباما در سال 2008 اواخر آریزونا سناتور نقاشی شده بود به عنوان یک بیش از تپه جمهوری خواه grouch با سیاست های نژادپرستانه. مرکز تحقیقات پیو یافت در هفته منتهی به انتخابات منفی داستان در مورد مک کین شد سه به یک است. اوباما در ضمن تا به حال مشکل مخالف است. تنها حدود یک سوم از داستان های نوشته شده در مورد او منفی بودند.

گوگل مک کین نام امروز و شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک کلمه بد در مورد او. این است که چرا ؟ می تواند از آن زمان خود را صرف به عنوان یک زندانی جنگ در ویتنام است ؟ آن است چرا که او یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن سازگار ترین منتقدان جمهوری خواه.

همچنین در rt.com دریای شور الگوهای رفتاری از ترول-in-Chief تهمت & توییتر خود ارتش می افزاید: توهین به #مقاومت پس از استیضاح آسیب

نیویورک تایمز همان کاغذ زد که یک سرمقاله در سال 2008 متهم مک کین از, احتمالا در حال اجرا تبلیغات نژادپرستانه منتشر شده قطعه defendingMcCain از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات. کاملا یک تلنگر.

مانند رامنی مک کین بود را شکست داد و حریف سیاسی بعد از آن ستایش به عنوان یک سالمند دولتمرد و محافظ همه چیز به سادگی خوب است چرا که او مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنتونی Scaramucci

او ممکن است تنها در خدمت به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید برای یازده روز اما متوقف نشده Scaramucci از تبدیل خود را به خود منصوب متخصص در رئيس جمهور.

یک بار یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار ترین هواداران Scaramucci کامل 180 درجه به نوبه خود در ماه های اخیر و در حال حاضر به نظر می رسد به مخالفت با همه چیز او هنگامی که به ترویج. نکته جالب در مورد او در حال حاضر ظاهر می شود در CNN و MSNBC و یا نوشتن op-eds برای هافینگتون پست و واشنگتن پست در مورد چگونه او را دیدم اشتباه در دیدگاه های خود را که همان جناح چپ رسانه ای او در حال حاضر frequents دلیل است که او را در وهله اول.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد رامنی & پلوسی برای ایمان مبتنی بر نفاق در طول استیضاح

Scaramucci اخراج شد و پس از مصاحبه با نیویورکر که در آن او گفت: برخی خیلی مبتذل چیز در مورد مقامات کاخ سفید از جمله استیو Bannon. Scaramucci فکر دیدگاهها خاموش بودند ضبط شد و فقط به عنوان شوکه شده به عنوان هر کس دیگری که او را دیدم آنها را در نسخه قابل چاپ.

جورج دبلیو بوش

قبل از امکان برنده شدن رئیس جمهور شد و تا کنون یک واقعیت جورج دبلیو بوش فروخته شد توسط رسانه های جریان اصلی به عنوان بدترین خواهان ارائه شده بود. او نه نژادپرست و بی کفایت بزدلانه در و در آن رفت. هیستری بیش از بوش خیلی بد بود محافظه کارانه نویس Charles Krauthammer ابداع اصطلاح “بوش پریش سندرم” — صدا آشنا است ؟ — برای توصیف extremeness که با انتقادات ،

چپ مانند مایکل مور لعنتی بوش و بالاتر یو پی اس در دولت او به عنوان جنایتکاران جنگی برای شروع جنگ در عراق است. لس آنجلس سابق دادستان وینسنت Bugliosi نوشت: یک کتاب کامل در مورد تعقیب بوش برای قتل و او را همان کسی که نوشت: “فاصله Skelter’, کتاب در مورد فرقه رهبر چارلز منسون!

یک فیلم بود و حتی منتشر fantasizing در مورد بوش ترور ‘مرگ یک رئیس جمهور” و آن را برای اولین بار در جشنواره فیلم تورنتو. و قبل از وجود دارد همیشه یک فشار نانسی پلوسی به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن او تحت فشار قرار دادند به استیضاح بوش. آن را سخت به تصور کنید در آن زمان است که هر سیاستمدار همیشه می تواند الهام بخش تند و تیز نفرت که بوش انجام داد.

همچنین در rt.com آیا نمی شود اشتباه گرفته رامنی پریدن کشتی – استیضاح است در مورد چسبیده به خط حزب

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن را به تصویر آمد و زدم W. برادر جب از در حال اجرا برای رئيس جمهور. جورج دبلیو بوش در نوبه خود با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن. او حتی در دفاع از رسانه ها به عنوان “ضروری برای دموکراسی” در حالی که تهمت نکردم عباراتی مانند “خبر جعلی” در جنگ خود با مطبوعات است.

بوش رفت و از یک تهدید برای دموکراسی به یک “بعید است نجات دهنده” به نیویورک تایمز به طوری ماهرانه آن قرار داده است. او شده است به طوری بازخرید در برخی از چشم ها که بیشتر وفادار چپ را تبدیل به یک نی نی ناراحت کننده با رتبه بندی در ‘شگفت انگیزترین لیست و حلق آویز با وبلاگ مانند Ellen DeGeneres. گرفته اند به تلاش برای به یاد مردم از روزهای خوبی که در آن مردم رویا پردازی در مورد همه چیز از مرد در زندان به در قبر به صورت روزانه.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی