خواهد لوئیس یکی از افراد شارت به بعد سر از بی بی سی متهم شده است کمک به پنهان کاری و تخریب ها میلیون ایمیل مربوط به هک گوشی در اخبار جهان و خورشید است.

در انجام این کار سابق دیلی تلگراف ویرایشگر مانع تحقیقات جنایی به عنوان آن ادعا شده است.

اتهامات به نور آمد در دادگاه عالی روز چهارشنبه.

آقای لوئیس گفت: اتهامات علیه او بودند “کاملا نادرست”.

51 ساله یکی از چهار نفر در نظر گرفته شده به جای خداوند سالن به عنوان مدیر کل بی بی سی.

ادعای ظهور در یک 137-صفحه سند تحت عنوان “Re-اصلاح خاص از پنهان کاری و تخریب”.

این سند بخشی از جریان دادخواهی است که در آن 49 متقاضیان در حال حاضر تحت پیگرد خورشید و در حال حاضر از بین رفته اخبار از جهان به اتهام هک گوشی و غیر قانونی جمع آوری اطلاعات.

وجود حدود بیشتر 83 ادعای آماده بودن.

در سال 2010 پس از زمان او در تلگراف آقای Lewis شد گروه مدیر کل گروه اخبار روزنامه های (NGN), ناشران از اخبار جهان و خورشید و وجود دارد در اوج رسوایی شنود مکالمات تلفنی.

در جولای 2011 منصوب شد به استانداردهای مدیریت کمیته که قرار بود به کمک پلیس که در حال بررسی هک گوشی و پرداخت توسط روزنامه نگاران به مقامات دولتی.

آقای لوئیس نام در یک لیست طولانی از NGN مدیران از جمله مدیران ارشد سابق جیمز مرداک و ربکا بروکس و کارکنان با اتهام دانش سیاست پنهان کاری و تخریب شواهد.

در این سند به نقل از یک ایمیل مورخ 11 ژانویه 2011 که به آقای لوئیس کپی شده بود به عنوان متهم و شواهد از یک پوشش اجازه می دهد تا NGN زمان برای پوشش دادن به آهنگ های خود و تاخیر پلیس آغاز شد.

این ادعا که آقای لوئیس می دانست و تا به حال مجاز تاخیر و سرکوب شواهد و هدفمند حذف از مدیران ارشد’ ایمیل.

او همچنین متهم به داشتن دانش (از طریق ایمیل مورخ 24 ژانویه 2011 از پل Cheesbrough – از 2010 تا 2012, Mr Cheesbrough شد مدیر ارشد فناوری اطلاعات در اخبار بین المللی 2010-2012 – به خانم بروکس به او که کپی شده بود) از اتهام سرپوش گذاشتن که اجازه پاک کردن back-up و روح و ایجاد یک “استخراج لپ تاپ”.

  • آفتاب به گزارش صاحب £68m از دست دادن عنوان مقاله سقوط فروش
  • تلفن-هک دادگاه توضیح داد

چه سند می گویند در مورد آقای لوئیس?

پرونده آقای Lewis خلاصه شده است در این سند در پاراگراف زیر:

“خواهد Lewis, گروه, مدیر, اخبار بین المللی (سپتامبر 2010 تا جولای 2011) و اجرایی عضو مدیریت و استانداردهای کمیته (جولای 2011 تا 2012)

“1. (51) آقای لوئیس بخشی از مدیریت ارشد آن سازمان و یا اجازه حذف گسترده ها میلیون ایمیل را بدون حفظ عقب یو پی اس در ماه سپتامبر 2010 و در ژانویه و فوریه 2011, حتی اگر او آگاه از نیاز به حفظ داده ها برای (یک) مدنی ادعا می کند که در نوسان کامل در زمان ورود خود را در ماه سپتامبر 2010 و (ب) دومین هفته ماه ژانویه 2011 زنده تحقیقات پلیس (در این زمینه آن است که معقول و منطقی به استنباط است که او نشان داده شد که نامه ای از نمایندگان مجلس مورخ 7 ژانویه 2011 اشاره در بند 11.60 D بالا).

“2. (52) آقای لوئیس بود به شدت و به طور مستقیم درگیر در ایمیل حذف استراتژی متکی توسط متقاضیان فوق (از جمله هر دو دسته ای و هدفمند حذف). همراه با آقای چپمن آقای لوئیس بود به طور مستقیم مسئول تهیه پیش نویس مبهم معیارهای ایمیل به حفظ در زمان حذف دسته ای که به عنوان آقای لوئیس آگاه بود در آن زمان بدان معنی است که هر داده ای که در نظر گرفته شد نه به سقوط در معیار خواهد بود حذف شده است.”

سند مدعی است که گوشی هک و دیگر غیر قانونی به معنی به دست آوردن اطلاعات خصوصی هم همیشگی و گسترده در دو شایعات از سال 1994 تا سال 2011 از یک دوره طولانی تر از قبلا ادعا به اثر است که آن را خیلی زودتر آغاز شده و به پایان رسید بعد از قبلا ادعا کرد.

انکار اتهامات آقای لوئیس می گوید: “آنچه که من درگیر شد در هر خطا را به طور کامل نادرست است.

“نقش من شد به قرار دادن همه چیز راست و این چیزی است که من”.

خانم بروکس بود که متهم به توطئه برای هک های صوتی دو فقره توطئه به پرداخت مقامات دولتی و دو فقره توطئه برای منحرف این دوره از عدالت پس از یک محاکمه جنایی در سال 2014.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی