پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مجری تلویزیون Phillip Schofield نشان داد او همجنسگرا است پس از 27 سال از ازدواج به همسر خود.

57 ساله که دارای دو دختر با همسر استفانی لاو, ساخته شده اعلام از طریق یک بیانیه نوشته شده در Instagram داستان.

“امروز کاملا به حق بودن دلیلی برای جشن و افتخار” او نوشت.

“من احساس درد و سردرگمی اما می آید که تنها از صدمه دیده است که من باعث به خانواده من است.”

Schofield ارائه ITV برنامه ها از جمله رقص بر روی یخ و امروز صبح که برنده تلویزیون ملی جایزه هفته گذشته است.

مجری مصاحبه شد توسط خود شرکت میزبان اوهایو در روز جمعه نسخه ای از این صبح است.

“شما می دانید این بوده است که باعث ناراحتی من برای یک زمان بسیار طولانی است.” “هر کسی این کار در سرعت خود را هنگامی که زمان مناسب است.”

این مجری افزود: تمایلات جنسی به تازگی “تبدیل به یک موضوع در سر من”.

  • ‘من در 68’
  • آنچه آن را مانند زمانی که پدر و مادر خود را می آید به عنوان همجنسگرایان

“همه شما می تواند در زندگی شما این است که با خودتان صادق باشید و برای رسیدن به نقطه که در آن من می دانستم که من صادقانه با خودم. من به نقطه ای که من دوست ندارم خودم را بسیار به خاطر من نبود صادق بودن با خودم.

“[در آینده] تصمیم من است. این کاملا تصمیم من. این چیزی بود که من می دانستم که من تا به حال به انجام. من نمی دانم آنچه در جهان خواهد بود در حال حاضر. من نمی دانم چگونه این کار گرفته خواهد شد و یا آنچه که مردم فکر می کنم.”

اما مجری گفت که او هنوز آماده نیست برای یک رابطه با یک مرد.

Phillip Schofield بیانیه کامل:

“شما هرگز نمی دانید چه خبر است در کسی ظاهر زندگی ایده آل, چه مسائل آنها در حال مبارزه با و یا دولت از تندرستی خود را – و بنابراین شما نمی خواهد می دانم که چه شده است مصرف من برای چند سال گذشته. با قدرت و حمایت از همسر و دختران من, من شده اند از آمدن به شرایط با این واقعیت است که من گی هستم.

“این چیزی است که باعث شده بسیاری از قلب شکستن مکالمات در خانه. من شده اند به Steph برای نزدیک به 27 سال و ما دو زیبا, grown-up, دختران مالی و یاقوت. من خانواده برگزار شد من خیلی نزدیک – آنها سعی کرده اند به تشویق من تا به حلق من با مهربانی و عشق با وجود خود و سردرگمی است. در عین حال هنوز هم من نمی توانم بخوابم و شده اند وجود دارد برخی از لحظات بسیار تاریک.

“من جنگ داخلی در تضاد با جهان خارج است که تغییر کرده است بنابراین بسیار بهتر است. امروز کاملا به حق بودن دلیلی برای جشن و افتخار. بله من احساس درد و سردرگمی اما می آید که تنها از صدمه دیده است که من باعث به خانواده من است.

“Steph است باور نکردنی است – من او را دوست دارم بسیار زیاد. او مهربانترین روح من تا کنون ملاقات کرد. دختران من اند شگفت آور خود را در عشق و آغوش و کلمات تشویق راحتی. هر دو من و Steph کل خانواده را حیرت زده مرا با عشق خود را فوری پذیرش و پشتیبانی.

“البته آنها نگران Steph, اما من می دانم که آنها را حرکت شبیه چمچه زنی ما هر دو تا. دوستان من بهترین هستند به خصوص در هالی است که خیلی مهربان و حکیم – و کسی که من را در آغوش کشید که من sobbed بر روی شانه او. در ITV من نمی توانستم امیدواریم که برای کار با فوق العاده بیشتر حمایتی تیم است.

  • چگونه ملت سقوط در عشق با این صبح

“هر روز در این صبح من نشستن در ترس از کسانی که به دیدار ما که شجاع و باز در مواجهه با حقیقت خود – بنابراین در حال حاضر آن را به نوبه خود به اشتراک معدن. این احتمالا همه می آیند به عنوان چیزی از تعجب و من درک می کنم اما فقط با مواجهه با این حال صادقانه می توانم امید به پیدا کردن صلح در ذهن من و یک راه رو به جلو است.

“لطفا نوع به خصوص به خانواده من است.”

Dermot o’leary در میان مجریان تلویزیون, کف Schofield تصمیم به بیرون آمدن.

“ارسال عشق بزرگ به Schofield و خانواده اش,” the X Factor میزبان توییتی. “Stand up guy, قلب یک شیر. X”

ریچارد عثمان از بی بی سی یکی را بی معنی می گوید: “هنگامی که شما ایجاد یک سرگرمی جدید نشان می دهد و شروع به بحث در مورد که باید میزبان اولین نام در لیست است که همیشه Phillip Schofield. این یک واقعیت است.

“او فقط بهترین در آنچه او می کند و او را میپرستم. به دنبال به جلو به بسیاری از سال از جذابیت و درخشندگی.”

BBC ویکتوریا Derbyshire افزود: “خیلی دوست دارم برای Schofe برای خود باز و صادقانه با وقار بیانیه است.”

بریتانیا استعداد دارد و من یک ستاره میزبان Ant and Dec گفت: “احترام بزرگ و تحسین دوست ما Schofe. ارسال عشق به شما P و خود را به 3 دختر دوست داشتنی ❤️.”

رقص بر روی یخ ستاره ایان ثانیه واتکینز که به تازگی ساخته شده تاریخ را با رقص خود را با هم شریک جنسی در نشان دادن استقبال Schofield به “ما رنگین کمان زیبا ،

‘بازی catch-up’

Schofield در بر داشت شهرت در کودکان تلویزیون در سال 1980 در کنار گوردون لاک پشت نقب زن در BBC جارو کمد و در صبح روز شنبه نشان می دهد رفتن زندگی می کنند!

او ستاره دار در پایان غرب در Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat و Doctor Dolittle و خوی بازی تلویزیون نشان می دهد مانند صحبت کردن شماره تلفن و Schofield تلاش قبل از پیوستن به این روز صبح در سال 2002.

این برنامه برنده در تلویزیون ملی جایزه برای 10 سال در یک ردیف از جمله جایزه بهترین مجله نشان می دهد در ماه گذشته مراسم است.

Schofield همچنین ارائه یک برنامه با همسرش دسامبر هر جایی که آنها را نقد هدایای کریسمس.

سرگرمی خبرنگار کارولین فراست گفت BBC Radio 5 Live که ستاره ها از نسل های قبلی به احتمال زیاد گفته شده است در گذشته که در آینده به عنوان گی می تواند آسیب های شغلی خود را.

“شما ببینید همه این ستاره جوان را از طریق آمدن و آنها لازم نیست که در مورد آن فکر می کنم” او گفت:. “آنها مایع. آنها فقط خود را تعریف کنند.

“اما بسیاری از افراد مسن هنرمندان را به بازی گرفتن. آنها مارک خود و احتمالا به توصیه “نمی آمد چرا که آن را خراب کردن زیر خود را’.

“به طوری که آنها نیاز به گرفتن و صعود به تپه با بهره گیری از همان امتیازات که آمده اند بسیار طبیعی است که به نسل جدید است.”

و ‘لحظه’

تجزیه و تحلیل توسط بن ب, همجنسگرایان خبرنگار

“بیرون آمدن” یک لحظه است که متحد تمام همجنسگرایان که آیا آنها در نهایت قادر به انجام آن است یا نه. برخی از هرگز.

رسانه های اجتماعی واکنش نشان می دهد که این است که دیده می شود به عنوان فوق العاده شجاع تصمیم برای فیلیپ Schofield به. در حالی که Schofield دیده می شود به عنوان یک گنجینه ملی و کسی که مورد اعتماد با شنوایی عمیق و تجارب شخصی به صورت روزانه برای او برای تبدیل شدن به داستان کاملا متفاوت است.

وقتی کسی با چنین عظیم عمومی پلت فرم می آید که همجنسگرایان خود را تمام عمر در چشم های عمومی است که به طور ناگهانی مورد سوال برخی در lookers ناچار ادعا آنها “می دانستم که در تمام طول”. در بسیاری از موارد فرد در آینده ممکن است حتی شناخته شده چه رسد به خانواده و دوستان خود.

همجنسگرایان پذیرش در انگلستان تغییر کرده است به طور چشمگیری بیش از چند دهه گذشته است. در حالی که هنوز هم وجود دارد مسائل در کل مردم بسیار بیشتر آزاد می شود خود را از همیشه قبل از. به عنوان یک نتیجه, ملی همجنسگرایان موسسات خیریه مانند همجنسگرایان بنیاد در حال حاضر ارائه مناسب ‘آینده’ هدایت به تعداد رو به رشد از همجنسگرایان افرادی که انتخاب آمده در مراحل بعدی زندگی کمک به آنها حرکت هر گونه موانع آنها ممکن است.

این لحظه برای Phillip Schofield فقط ممکن است چراغ سبز که دیگران نیاز به بیرون آمدن خود را.

اطلاعات و پشتیبانی: اگر شما یا کسی که شما می دانید که نیاز به حمایت برای مسائل مورد تمایلات جنسی این سازمان ها ممکن است قادر به کمک.

آیا شما شده است به تاثیر هر یک از مسائل مطرح شده است ؟ اگر شریک زندگی خود بیرون آمد و به شما چگونه است که شما تاثیر می گذارد ؟ شما می توانید به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de