یک دانش آموز متهم به حمله به یک پلیس در جریان اعتراض در فیلادلفیا پاک شده از تخلف با فیلم از این حادثه belying حمله به اتهامات و نشان افسران آزاد باطوم در تظاهرات ،

همه اتهامات عنوان شده کاهش یافته و در مقابل 21 ساله دانشجو اوان Gorski روز چهارشنبه پس از بازدید دادستان آنلاین ویدئوها از برخورد با توجه به Gorski وکیل, R. امت دیوانه.

“پلیس بودند دروغ است. ما تا به حال اعتراض به خشونت پلیس و پس از آن پلیس ، من مشتری و سعی کنید به قاب او را به جرم او مرتکب نشده” Madden گفت.

در حالی که دادستان گفت: Gorski متهم شده بود از فشار دادن یک افسر کردن دوچرخه خود را و شکستن دست خود فیلم از روز دوشنبه در اعتراض نشان می دهد هیچ چیز مانند. به جای Gorski – ورزشی دیده می شود یک عقاب نیوجرسی و یک موی دم اسبی – به طور خلاصه تلاش برای جدا کردن یک افسر از یکی دیگر از معترضان باعث شد پلیس به باران کردن ضربات باتوم در دانش آموز ظاهرا قابل توجه او در سر و تولید قابل شنیدن ضربه. Gorski شد و سپس پنجه آورده و به زمین افتاد و دستگیر شد.

مردی که اسیر روبرو می شوند فیلم, Matthew VanDyke گفت: رسانه های محلی که معترضان صلح آمیز باقی مانده بود که بعد اما اشتباه در مورد افسران سفارشات برای پراکنده نمی دانستند که در آن آنها قرار بود برای رفتن.

“آنها فقط شروع به ضرب و شتم مردم” گفت: VanDyke سابق فیلمساز مستند. “این عجیب و غریب تشدید نیروی است که از هیچ جا آمد. پلیس فقط رفت و آجیل.”

همچنین در rt.com “آنها که نیست’: فرماندار کومو رد NYPD سرکوب معترضان مسالمت آمیز با وجود شواهد تصویری

یک سخنگوی پلیس فیلادلفیا بخش Sekou Kinebrew کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد بازداشت اما با اشاره به بخش امور داخلی بخش در حال بررسی این حادثه و اضافه کرد که “این ادب و نزاکت از تاکتیک های شاغل را شامل می شود که در بررسی است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی