Phew! ‘هیچ چیز اسکاندیناوی’ آگهی چاپ به عنوان خطوط هوایی SAS گفته است منتقدان آن هستند در واقع پوتین trolls & ‘مفید احمقها’

هیچ چیز نشان می دهد که ارزش های خود را در حال گرانیت-قوی کاملا مانند کشیدن بسیار انتقاد تجاری و سپس احیا و آن را به یک گروه کر از صدای رسانه اعلام کرد که بازخورد منفی است فقط یک psy-op.

این خطوط هوایی اسکاندیناوی (SAS) تصویری است که اعلام کرد که اساسا همه اسکاندیناوی فرهنگ “کپی” و مردم را تشویق به پرواز به زمین نزدیک و دور برای پیدا کردن چیزهای بیشتری به قرض است در عمل. این شرکت می گوید: این غرفه توسط آن پیام و نظرات انتقادی و downvotes فرود آمد که تصویری پس از نخستین انتشار در دوشنبه فقط یک “حمله” که “ربوده شده” از مبارزات انتخاباتی آگهی.

پس SAS گفت: مشتریان خود را که آنها را به غرور و افتخار در یک محصول فرهنگی تخصیص, اما آن است که یک چیز خوب است. هنگامی که برخی از مردم freaked شرکت هواپیمایی به سادگی تعطیل نظرات خود را در کانال یوتیوب – از آنجا که آن را نمی خواهند نفرت سخنرانی در پلت فرم آن است. سپس آن را در زمان پایین تصویری… فقط به خاطر. سپس آن را به چاپ دوباره آن را, اما نظرات بسته شد از همان آغاز.

همچنین در rt.com ‘هیچ چیز واقعا اسکاندیناوی’ top هواپیمایی اسکاندیناوی SAS اعلام کرد در آگهی آنچه می تواند به اشتباه است ؟

همه این اقدامات قطعا بخشی از سازگار ارزش های مبتنی بر موقعیت است. SAS نمی گرفتن پا بر روی موج منفی. و آن را نمی تغییر ذهن خود پس از تحقق است که رکوع به فشار و ناراحت کننده افرادی که به اشتراک گذاشتن آگهی بیدار شد پیام – خواهد بود حتی بدتر. به نفع شک کاملا در کنار آن.

شرکت هواپیمایی نگهداری مادر در مورد چه کسی می تواند پشت ‘حمله’ اما خوشبختانه برخی از رسانه های اسکاندیناوی وجود دارد برای توضیح به خوانندگان خود را چه اتفاقی افتاده است. کلید مقصر بود (سورپرایز!) روسیه روزنامه سوئدی آفتونبلادت گفت: پس از این ویدئو پایین گرفته شده است و اضافه کرد که SAS باید انتشار آن را دوباره. و افرادی که در مورد این ویدئو و بیش از حد به توان رد کرد که با رباتها هستند و بدیهی است که “احمقها مفید” انجام “پوتین مناقصه است.”

وجود دارد و شما آن را داشته باشد. یک جسارت SAS می رود با آن, کمپین ارسال هر دو کوتاه 45-نسخه دوم از تصویری و کامل نسخه اصلی در رسانه های اجتماعی.

اما چگونه می تواند به مردم بگویید که آن را یک کمپین ؟ خوبی, روسی, انگلیسی-زبان خروجی Sputnik خال خال خشم و گزارش داستان. دیگر چه مدرکی نیاز دارید ؟

البته نه هر کس در زمان ‘هنگامی که در شک, سرزنش, روسیه,’ روش. ویلهلم Tersmeden رئیس سوئدی خلبان انجمن SAS بخش گفت Expressen آگهی افتضاح به سادگی نشان می دهد که بسیاری از مردم احساس پرشور در مورد اسکاندیناوی هویت و ممکن است دوست نداشتن خود را به طور فزاینده جهانی مدل کسب و کار.

رقیب شرکت هواپیمایی نروژی برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در SAS گفت: حداقل اسکاندیناوی منشاء مدرن برش پنیر که اختراع شد توسط تاجر ثور Bjorklund بود نه در اختلاف است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی