‘فوق العاده’: والنسیا ستاره Guedes به نحوی اجتناب از مصرف جست و خیز کردن به عنوان او را از بیت 4 به نمره پر شور انفرادی هدف (تصویری)

والنسیا وینگر Goncalo Guedes به ثمر رساند یکی از اهداف لالیگا فصل او به عنوان rampaged تا نیمه راه زمین به نحوی مدیریت به روی پای خود باقی بماند و ضرب و شتم چهار بازیکن قبل از اتمام یقین.

پرتغالی ace تولید لحظه ای از سحر و جادو در 12 دقیقه از خانه تیم خود برخورد با اوساسونا در روز یکشنبه جمع آوری توپ در نیمه خود را قبل از تنظیم کردن در یک slaloming اجرا به قطعه باز مخالفت کرده است.”

پرواز wingman به نحوی سوار دو چالش های مدیریت برای روی پای خود باقی بماند و خروش به جعبه ضرب و شتم چهار بازیکن در مجموع به عنوان او سپس برش در داخل به تندر توپ را به گوشه بالای اوساسونا net.

انفرادی نشان می دهد از 23 سال Guedes شد و فورا مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از حملات این فصل است.

رودریگو دوم اضافه برای والنسیا بعد از آن در نیمه اول آنها به عنوان سمان موقعیت خود را در هشتم در جدول دو امتیاز رئال سوسیداد و ویارئال در مقابل آنها.

آن را نیز به دست آورده والنسیا اولین پیروزی پس از بازگشت از فوتبال از Covid-19 استراحت پس کشیده با لوانته در باز گشت خود را قبل از بازی دست 3-0 چکش در دست رئال مادرید در طول هفته.

همچنین در rt.com آنتوان عذاب: مدیران ورزشی را در بارسا شروع یازدهم تهدید Braithwaite افزایش & سوارز بازگشت

Guedes پیوست اسپانیایی ساحلی باشگاه از غول های پاریس سن ژرمن در تابستان 2018 در یک معامله به ارزش یک گزارش €40 میلیون به علاوه تا 10 میلیون €در add-ons.

پرتغالی بین المللی زده 15 گل در سال 94 حضور برای والنسیا نیز ارائه 17 کمک می کند.