بنزین و دیزل خرید و فروش ماشین بان می تواند شروع در 12 سال می گوید Shapps

بریتانیا برنامه ریزی شده ممنوعیت فروش جدید بنزین و یا خودروهای هیبریدی می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2032, حمل و نقل, منشی, Grant Shapps گفته است.

هفته گذشته دولت صنعت موجب نگرانی پس از آوردن تاریخ به جلو از 2040 به 2035 در یک پیشنهاد به آمار صفر-انتشار کربن اهداف.

اما آقای Shapps گفت BBC Radio 5 live آن اتفاق می افتد 2035 “و یا حتی 2032” اضافه می شود وجود دارد مشاوره.

این SMMT ماشین تجارت بدن قبلا گفته 2035 رقم “مورد”.

دولت در حال تنظیم طرح های پیشنهادی خود را در اجرا به سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوایی در ماه نوامبر.

  • چگونه بنزین و دیزل اتومبیل بان کار می کند ؟

اجلاس سران شناخته شده به عنوان COP26 است که میزبانی در گلاسکو. آن است که سالانه سازمان ملل متحد به رهبری جمع آوری مجموعه ای برای ارزیابی پیشرفت در مقابله با تغییر آب و هوا.

نخست وزیر بوریس جانسون که اعلام کرده تا سال 2035 تاریخ گفت: در آن زمان که این ممنوعیت خواهد آمد و حتی قبل از آن در صورتی امکان پذیر است.

انگلستان را تعیین کرده است هدف از انتشار تقریبا صفر کربن تا سال 2050. کارشناسان هشدار داده است که هدف اصلی تاریخ 2040 خواهد هنوز هم ترک اتومبیل های معمولی در جاده ها 10 سال بعد.

خودروهای هیبریدی در حال حاضر گنجانده شده در این طرح که در ابتدا اعلام کرد در ماه جولای 2017.

هنگامی که این ممنوعیت می آید را به اثر تنها الکتریکی یا هیدروژنی خودروهای سواری و وانت در دسترس خواهد بود.

دولت اسکاتلند ندارد قدرت به ممنوعیت جدید بنزین و دیزل اتومبیل است اما در حال حاضر متعهد به “فاز از نیاز” برای آنها توسط 2032 با اقداماتی مانند گسترش شارژ به شبکه برای اتومبیل های برقی.

جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران گفت که اظهار نظر برای لحظه ای. هفته گذشته پس از ممنوعیت آورده بود به جلو به 2035, SMMT اجرایی مایک Hawes گفت: حرکت بود “بسیار مورد”.

او گفت: “تولید کنندگان به طور کامل سرمایه گذاری در صفر تولید گازهای گلخانه ای در آینده… اما با زمان تقاضا برای این هنوز هم گران تکنولوژی هنوز هم فقط کسری از فروش آن را روشن است که شتاب در حال حاضر بسیار چالش برانگیز جاه طلبی را بیش از صنعت سرمایه گذاری است.”

خبری که انگلستان تاریخ پایان مارس شنت رو به جلو به 2032 می آید به عنوان جای تعجب ندارد.

نروژ را تعیین کرده است تا سال 2025 مهلت یک ممنوعیت جدید بنزین و دیزل اتومبیل. برخی از شهرهای چین در حال بحث در مورد یک تاریخ سراسر 2030.

در برخی از نقطه پویایی بازار را بیش از سوار سیاست های دولت به هر حال.

بلومبرگ پیش بینی است که قیمت خرید از وسایل نقلیه الکتریکی خواهد رسید خشن برابری با سوخت فسیلی خودروها در اواسط این دهه است.

که به نظر می رسد مانند یک پتانسیل نقطه اوج به عنوان هزینه برای حفظ و در حال اجرا وسایل نقلیه الکتریکی خواهد بود بسیار پایین تر (تا زمانی که صدراعظم می یابد یک راه مالیات برق است).

اما برخی از کارشناسان با صدایی توجه داشته باشید از احتیاط بیش برقی رویا.

آنها می گویند تنها راه مطمئن برای ضربه زدن به انگلستان انتشار اهداف این است که در واقع کاهش نیاز به رانندگی در وهله اول. آنها می گویند بهترین سیاست های کوتاه مدت است که برای جلوگیری از بسیاری از رانندگان خرید Suv ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی