میک فلیتوود منجر ادای احترامات خود را به “عزیزترین دوست” و از بنیانگذاران Fleetwood Mac, پیتر سبز.

Fleetwood اند “دنباله تبحر یک جهنم از یک موسیقی جاده های بسیاری برای لذت بردن از”.

و Stevie Nicks که به گروه پیوست و پنج سال پس از سبز ترک در میان مبارزات خود را با سلامت روان گفت: بزرگترین حسرت نداشتن یک مرحله با او.

سبز 73 درگذشت مسالمت آمیز در خواب خود را به خانواده اش گفت: در روز شنبه.

Fleetwood گفت: “برای من و هر گذشته و در حال حاضر عضو Fleetwood Mac دست پیتر سبز به یاد ماندنی است.

“هیچ کس تا به حال پا به صفوف Fleetwood Mac بدون احترام به پیتر سبز و استعداد خود را به این واقعیت است که موسیقی باید درخشش روشن و همیشه تحویل داده می شود با سازش شور و شوق است.”

73 ساله افزود: “پیتر من از دست شما اما بقیه آسان آهنگ های خود را زندگی می کند. من با تشکر از شما برای درخواست من به شما درامر همه کسانی که سال پیش. ما خوب بود و دنباله تبحر یک جهنم از یک موسیقی جاده های بسیاری برای لذت بردن از.

“خدا با سرعت به شما عزیزترین دوست من.”

بلوز راک گیتاریست سبز از Bethnal سبز در شرق لندن تشکیل Fleetwood Mac با درامر Fleetwood باس گیتاریست جان McVie و گیتاریست Jeremy Spencer در سال 1967.

او نوشت: بناست کلام آهنگ آلباتروس که باقی می ماند این گروه فقط شماره یک را به همراه دو تن دیگر از اوایل بازدید از سحر و جادو سیاه و آه هست. و آن را تحت سبز جهت که آنها تولید خود را در سه آلبوم.

سبز سمت چپ گروه پس از آخرین عملکرد در سال 1970 به عنوان او تلاش می کرد با سلامت روان خود را. او در نهایت مبتلا به اسکیزوفرنی و زمان صرف شده در بیمارستان در اواسط 70s.

خواننده شکافهای پیوست Fleetwood Mac با او سپس دوست پسر لیندسی باکینگهام در سال 1975 و گروه تبدیل به یکی از موفق ترین در جهان است.

“من متاسفم برای شنیدن در مورد عبور از پیتر سبز. بزرگترین حسرت من این است که من هرگز برای به اشتراک گذاشتن این مرحله با او. من همیشه امیدوار در قلب من از قلب که اتفاق می افتد,” او گفت:.

“هنگامی که من برای اولین بار به گوش همه Fleetwood Mac سوابق من خیلی گرفته شده با گیتار خود را بازی. این یکی از دلایل من هیجان زده بود برای پیوستن به گروه.

“میراث او را برای همیشه در کتاب های تاریخ راک اند رول است. آن را در ابتدا پیتر سبز Fleetwood Mac و من با تشکر از شما پیتر سبز برای که. شما تغییر زندگی ما است.”

David Coverdale خواننده از Whitesnake است میان نوازندگان دیگر به پرداخت ادای احترام به “واقعا دوست داشتم و تحسین” هنرمند.

در یک توییت گفت: “من به پشتیبانی اصلی Fleetwood Mac در ردکر باشگاه جاز زمانی که من در یک گروه محلی… او نفس خواننده و گیتاریست و آهنگساز. من می دانم که من گوش دادن به امروز. RIP”

Mumford and Sons گیتاریست Winston Marshall توئیتر خود نوشت: “RIP پیتر سبز. #بز است. مرد جهان, اوه, خوب, آلباتروس, نیاز به عشق خیلی بد. برخی از مورد علاقه های شما آهنگ ها و اجراهای تمام دوران است. با تشکر از شما برای موسیقی است.”

بازیگر David Morrissey ستایش سبز را “فوق العاده soulful voice” در حالی که Black Sabbath را Geezer Butler توصیف سبز به عنوان “یکی از نوابغ”. و اسکاتلند نوازنده Midge Ure در توئیتر خود نوشت: “یکی از آنهایی که بزرگ رفته است. شما به من آموخته است.”

خواننده و ترانه سرا Cat Stevens, در حال حاضر شناخته شده به عنوان یوسف اسلام در توئیتر خود نوشت: “خدا بیامرزد وصف پیتر سبز یکی از قهرمانان گمنام موسیقی و صداقت و نوآوری و روح و روان. وقتی که من شنیده ام او را ترک Fleetwood Mac در سال 1970 به دست آوردن یک زندگی واقعی و اهدای ثروت خود را به خیریه او چیزی از یک مدل برای من است.”

پیتر سبز یکی از بزرگترین نوازندگان گیتار بلوز بریتانیا تا کنون تولید شده است. شکل خود را تغییر ریف و طولانی بداهه گشت و گذار ساخته شده Fleetwood Mac یکی از هیجان انگیز ترین باند زنده از 1960s, بلوز, انفجار.

او اولین برداشت hand-me-down گیتار در سن 10 و مانند بسیاری از هم سن و سالان خود شروع به بلعیدن واردات وینیل که trickled به انگلستان از ما. او مورد مطالعه قرار نوابغ – Muddy Waters دوستان و BB King – ترکیب خود tensely مارپیچ سبک بازی با سوسو زننده vibrato از سایه’ Hank Marvin.

اما او در واقع شروع کار حرفه ای خود را به عنوان یک نوازنده بیس تا زمانی که برخورد با Eric Clapton او را متقاعد به خندق ابزار.

“من تصمیم به رفتن به عقب در گیتار بعد از دیدن او با Bluesbreakers. او تا به حال یک Les Paul, انگشتان دست خود را شگفت انگیزی بودند. آن مرد می دانست که چگونه به انجام یک بیت از شر من حدس می زنم.”

او بعد از آن تا به حال به ظاهر کار غیر ممکن است از مصرف بیش از Clapton در جان Mayall را Bluesbreakers. طرفداران ديپلمات اما پس از یک تعداد انگشت شماری از اجرای آتش زا او برنده آنها بیش از درآمد مستعار “سبز خدا”.

اینجا بیشتر بخوانید.

مجله رولینگ استون در رتبه سبز در شماره 58 در آن زمان لیست 100 گیتاریست توصیف او به عنوان “بریتانیا پیشرفته ترین گیتاریست بلوز” در اوج.

او در میان هشت نفر از اعضای گروه – همراه با Fleetwood, شکافهای, باکینگهام, Spencer McVie کریستین McVie و دنی Kirwan – که inducted into the Rock & Roll Hall of Fame در سال 1998 است.

خبر مرگ او می آید روز پس از Fleetwood Mac اعلام کردند که با انتشار یک مطالعه گذشته نگر جعبه مجموعه مستند این گروه در اوایل سال 1969 تا 1974.

سبز ازدواج ecfr در ژانویه سال 1978. آنها طلاق در سال 1979 و یک دختر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی